حجت الاسلام و السلمین آگاه در مراسم جشن بازگشایی مدارس:

باید در عرصه علم آموزی از سطحی نگری و روزمرگی جلوگیری شود

مشاور ارشد معاون کل نهاد ریاست جمهوری صبح امروز (دوشنبه) در مراسم جشن بازگشایی مدارس، با حضور در دبیرستان دخترانه نمونه دولتی امام محمدباقر (ع) با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس، گفت: افتخار انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) این بود که پس از 8 سال دفاع مقدس با جان فشانی های شهدا و ایثارگران حتی ذره ای از خاک ایران اسلامی به دست بیگانگان نیفتاد و از کشور جدا نشد.

شناسه خبر: 71476 -

دوشنبه 1 مهر 1392 - 11:27

وی ضمن تبریک فرا رسیدن سال تحصیلی جدید به دانش آموزان، خاطر نشان کرد: علم بدون اخلاق و تزکیه نفس خطرناک است و باید جامعه امروز خصوصاً مدارس و آموزش و پرورش در کنار علم آموزی به موضوع اخلاق،‌ تزکیه، همگرایی، همراهی و احترام به انسان ها نیز بپردازد تا از این طریق آینده بهتری را برای کشور رقم بزنیم.
حجت الاسلام و المسلمین آگاه افزود: باید در عرصه علم آموزی از سطحی نگری و روزمرگی به وسیله تزکیه نفس جلوگیری شود و باید این راه را با تعلیم و تربیت همراه کنیم.
همچنین در این مراسم به سه نفر از دانش آموزان نخبه و نمونه اخلاقی دبیرستان دخترانه نمونه دولتی امام محمدباقر (ع) با اهدای لوح قدردانی شد.
در این مراسم شریعتی معاون اداره‌کل رسیدگی به شکایات و درخواست‌های مردمی و جمعی از مدیران آموزش و پرورش و شهردار منطقه 4 تهران نیز حضور داشتند.

شناسه خبر: 71476

- دیدارهای داخلی

- نهاد ریاست‌جمهوری