معارفه مرتضی بانک به عنوان معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری

مراسم معارفه مرتضی بانک به عنوان معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری عصر چهارشنبه با حضور دکتر نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهور و سرپرست نهاد و همچنین مدیران بخش‌های مختلف نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

شناسه خبر: 70664 -

چهارشنبه 30 مرداد 1392 - 19:33

دکتر نهاوندیان رییس دفتر رییس‌جمهور در این مراسم تغییر و تحول در مسندهای اجرایی را فرصت جدیدی برای تجدید عهد با خدا و انجام کار خالصانه و خدمتگزاری به مردم ایران اسلامی دانست و گفت: شأن، جایگاه و اثرگذاری کارکنان ریاست جمهوری بسیار بالاست.
وی هماهنگی، همدلی و برنامه‌ریزی را از اهداف مهم دولت تدبیر و امید در دستگاههای اجرایی دانست و اظهار امیدواری کرد که در دوره جدید، نهاد ریاست جمهوری با همفکری و همدلی مدیران و سایر همکاران این مجموعه به جایگاه والای خود در دستگاه اجرایی دست یابد.
نهاوندیان از مرتضی بانک به عنوان مدیری شایسته، لایق و خدوم و انسانی شریف و اخلاق مدار یاد کرد و اظهار امیدواری نمود که وی با تعامل و همفکری سایر کارکنان و مدیران نهاد در انجام وظایف خود موفق باشد.
مرتضی بانک، معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری نیز در این مراسم با بیان اینکه مجموعه نهاد ریاست جمهوری باید به صورت هماهنگ، همدل و با برنامه‌ در جهت پیشبرد اهداف نظام و دولت تدبیر و امید حرکت کند، اظهار امیدواری کرد که شاهد پیشرفت هر چه بیشتر سرعت عمل در برنامه‌ها و اهداف مورد نظر در مجموعه نهاد ریاست جمهوری باشیم.

شناسه خبر: 70664

- جلسات

- مراسم تودیع و معارفه

- نهاد ریاست‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده