دیدار معاون رییس جمهور نیکاراگوئه با دکتر روحانی

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر ضرورت توسعه روابط و مناسبات میان ایران و نیکاراگوئه اظهار داشت: نیکاراگوئه و تحولات آن همواره جایگاه خاصی برای جمهوری اسلامی ایران داشته است.

يکشنبه 13 مرداد 1392 - 12:58

دکتر روحانی پیش از ظهر یکشنبه در دیدار عمر هالسنونس معاون رئیس جمهور نیکاراگوئه با بیان اینکه خوشبختانه روابط دو کشور امروز در مسیر بسیار خوبی قرار گرفته است، اظهار امیدواری کرد تا مناسبات دو طرف در آینده بیش از پیش توسعه یابد.
رییس‌جمهور با اشاره به اینکه روابط جمهوری اسلامی ایران و نیکاراگوئه در زمینه های گوناگون سیاسی و اقتصادی از جایگاه مناسبی برخوردار است، گفت: جمهوری اسلامی ایران با توجه به اهداف مشترکی که در مسائل بین المللی وجود دارد به دنبال توسعه روابط همه جانبه با نیکاراگوئه خواهد بود.
معاون رییس جمهور نیکاراگوئه نیز در دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور در مراسم تحلیف دکتر روحانی با اشاره به اینکه دو کشور دارای اهداف مشترکی هستند خواستار تعمیق روابط همه جانبه با جمهوری اسلامی ایران شد.
معاون رییس‌جمهور نیکاراگوئه برای شرکت در مراسم تحلیف دکتر روحانی که عصر امروز (یکشنبه) در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود به ایران سفر کرده است.

شناسه خبر: 70047