دکتر اسماعیلی انتصاب مدیر جدید موسسه و روزنامه اطلاعات را تبریک گفت

رییس دفتر رئیس جمهور در پیامی انتصاب دکتر سید عباس صالحی، به مدیریت موسسه و روزنامه اطلاعات و کسب افتخار نمایندگی مقام معظم رهبری در این موسسه را به وی تبریک گفت.

شناسه خبر: 137146 -

سه شنبه 24 خرداد 1401 - 22:19

دکتر غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور در پیام تبریک خود به مناسبت انتصاب دکتر سید عباس صالحی به عنوان مدیر جدید موسسه و روزنامه اطلاعات آورده است: تسری نگاه نوآورانه و دانش و تجربه شما در عرصه مدیریت رسانه، بی‌تردید بر نقاط قوت روزنامه وزین اطلاعات و اثربخشی آن در سپهر رسانه‌ای کشور خواهد افزود.
متن این پیام تبریک به شرح زیر است؛
جناب آقای سید عباس صالحی
سلام علیکم
تصمیم داهیانه رهبر انقلاب اسلامی در انتصاب جنابعالی – که متخلق به اخلاق نیکو، دارای سوابق روشن انقلابی و برخوردار از تجارب مدیریتی متعدد در نظام جمهوری اسلامی ایران هستید- به سمت مدیرمسئولی روزنامه اطلاعات بدون تردید منشاء خیر و برکت برای این روزنامه وزین خواهد بود. اینجانب این انتصاب شایسته و کسب افتخار نمایندگی مقام معظم رهبری در این موسسه مطبوعاتی را تبریک عرض می‌کنم.
استمرار راه و روش و منش مدیریتی مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمین دعایی، تکلیف دشواری است و با توجه به سابقه آشنایی و شناختی که از سوابق، دانش و منش جنابعالی دارم، اطمینان دارم که از آزمون اجرای این تکلیف مهم مقام معظم رهبری سربلند بیرون خواهید آمد.
تسری نگاه نوآورانه و دانش و تجربه شما در عرصه مدیریت رسانه، بی‌تردید بر نقاط قوت روزنامه وزین اطلاعات و اثربخشی آن در سپهر رسانه‌ای کشور خواهد افزود. امیدوارم که در سنگر جدید خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، موفق و منشاء اثر باشید و به امید خدا در مسیر ترسیم شده مقام معظم رهبری گام بردارید.
با احترام
غلامحسین اسماعیلی
رئیس دفتر رئیس جمهور

شناسه خبر: 137146

- دفتر رئیس‌جمهوری

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده