معاون ارتباطات دفتر رئیس جمهور درگذشت حجت‌الاسلام دعایی را تسلیت گفت

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور در پیامی درگذشت مدیر گرانقدر رسانه‌ای حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سید محمود دعایی،‌ مدیرمسئول روزنامه اطلاعات را به بازماندگان ایشان، کارکنان روزنامه وزین اطلاعات و عموم اهالی رسانه تسلیت گفت.

شناسه خبر: 136928 -

يکشنبه 15 خرداد 1401 - 19:58

عباس هنرمند معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور در این پیام با اشاره به اینکه مرحوم دعایی از سابقون انقلاب اسلامی و یاران صدیق امام راحل (ره) و رهبر انقلاب اسلامی بود و در عالم رسانه به انصاف، تعهد، حسن خلق و مشی بزرگوارانه شهرت داشت، از درگاه حضرت باری‌تعالی‌، برای ایشان رحمت و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت کرد.
متن این پیام به شرح زیر است؛
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت جناب آقای حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سید محمود دعایی، مدیرمسئول محترم روزنامه اطلاعات مایه اندوه و تاسف شد. آن مرحوم از سابقون انقلاب اسلامی و یاران صدیق امام راحل (ره) و رهبر انقلاب اسلامی بود و در عالم رسانه به انصاف، تعهد، حسن خلق و مشی بزرگوارانه شهرت داشت.
اینجانب درگذشت این مدیر گرانقدر رسانه‌ای را به همه سوگواران ایشان، خصوصا بازماندگان ایشان، کارکنان روزنامه وزین اطلاعات و عموم اهالی رسانه تسلیت عرض می‌کنم. از درگاه حضرت باری تعالی، برای آن مرحوم رحمت و رضوان الهی و برای بازماندگان ایشان صبر و اجر مسئلت می‌کنم.
عباس هنرمند
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور

شناسه خبر: 136928

- دفتر رئیس‌جمهوری

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده