معاون اجرایی رئیس جمهور:

رشادت شهیدان و ایثارگران موجب ماندگاری ارزش ها و مکتب ایثار و شهادت شده است/ باید قانون خدمت رسانی به ایثارگران بطور کامل اجرا شود

معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری با تجلیل از فداکاری و رشادت شهیدان ، جانبازان و ایثارگران گفت: رشادت های این عزیزان باعث شد تا ارزش ها و مکتب ایثار و شهادت باقی بماند.

شناسه خبر: 135160 -

يکشنبه 22 اسفند 1400 - 14:47

دکتر صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری روز یکشنبه در دیدار جانبازان و ایثارگران شاغل در نهاد ریاست جمهوری با تبریک اعیاد شعبانیه، با تاکید بر لزوم تکریم خانواده شهیدان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: از دیدگاه آیت الله رئیسی رابطه مسئولین با خانواده شهدا و ایثارگران رابطه خادم و مخدومی است و باید قانون خدمت رسانی به ایثارگران بطور کامل اجرا شود.
دکتر مرتضوی توجه ویژه به امور ایثارگران و جانبازان را مورد تاکید قرار داد و اظهارداشت: همه خانواده شهدا و جانبازان مورد احترام و عزیز ملت ایران هستند و رسیدگی به مسائل آنها را وظیفه خود می دانیم.
معاون اجرایی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: امروز چشمان جهان‌خوران بواسطه ایثارگری شهدا و جانبازان و ایستادگی ملت ایران در تهدید ایران اسلامی کور شده است.

شناسه خبر: 135160

- نهاد ریاست‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده