پیام تسلیت رئیس دفتر رئیس جمهور به مناسبت درگذشت آیت‌الله صافی گلپایگانی؛

آثار و خدمات ارزشمند آیت‌الله صافی گلپایگانی برای همیشه ماندگار خواهد بود

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیام تسلیت خود به مناسبت درگذشت حضرت آیت‌الله صافی گلپایگانی با اشاره به مجاهدت‌های فراوان ایشان برای استقرار و تثبیت نظام جمهوری اسلامی تصریح کرد: آثار و خدمات ارزشمند این مرجع تقلید شیعیان برای همیشه ماندگار خواهد بود.

شناسه خبر: 134340 -

چهارشنبه 13 بهمن 1400 - 08:54

دکتر غلامحسن اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی به مناسبت درگذشت مرجع عالیقدر تشیع حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی، این مصیبت را به محضر رهبر انقلاب اسلامی، آیات عظام، حوزه‌های علمیه، شاگردان و بیت شریف آن عالم پرهیزگار تسلیت گفت و از درگاه حضرت حق برای ایشان رحمت واسعه و همجواری با اولیای الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی خواستار شد.
متن پیام تسلیت رئیس دفتر رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
رحلت مرجع والامقام شیعه، حضرت آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی موجب تأسف و تأثر فراوان اینجانب شد.
این مجتهد وارسته که از همراهان صدیق امام خمینی(ره) و همواره مورد وثوق رهبر معظم انقلاب (مدظله‌ العالی) بودند، در کنار مجاهدت‌های فراوان برای استقرار و تثبیت نظام جمهوری اسلامی، عمر پربرکت خود را وقف تبیین و ترویج  معارف ا سلامی و آموزه‌های مکتب ائمه اطهار(علیهم‌السلام) نمود و آثار و خدمات ارزشمندی از خود بر جا گذاشت که برای همیشه ماندگار خواهد بود.
اینجانب این مصیبت را به محضر رهبر انقلاب اسلامی، آیات عظام، حوزه‌های علمیه، شاگردان و بیت شریف آن عالم پرهیزگار تسلیت می‌گویم و از درگاه حضرت حق برای ایشان رحمت واسعه و همجواری با اولیای الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی خواستارم.
غلامحسین اسماعیلی
رئیس دفتر رئیس جمهور

شناسه خبر: 134340

- دفتر رئیس‌جمهوری

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده