رئیس جمهور پس از رأی اعتماد به استاندار جدید خراسان شمالی:

خراسان شمالی نیازمند توسعه است/ باید از ظرفیت‌های این استان به خوبی استفاده شود

رئیس جمهور پس از رأی اعتماد هیات وزیران به استاندار جدید خراسان شمالی، گفت: باید از ظرفیت‌های این استان برای توسعه و بهبود وضعیت اقتصادی به خوبی استفاده شود.

شناسه خبر: 133028 -

چهارشنبه 10 آذر 1400 - 16:49

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی عصر روز چهارشنبه در جلسه فوق‌العاده دولت برای بررسی لایحه بودجه 1401 و پس از رأی اعتماد هیات وزیران به استاندار جدید خراسان شمالی با توصیه به استفاده از برنامه در اداره این استان، گفت: حتماً باید با برنامه وارد استان شوید و وزرا و استانداران هم نیازمند برنامه منطقه‌ای و محلی برای توسعه مناطق مختلف کشور هستند.
رئیس جمهور با تأکید بر اینکه استان خراسان شمالی، فرهیختگان بسیاری دارد، تأکید کرد: باید از ظرفیت‌های استان همچون مناطق گردشگری زیبا، اقتصاد مرزی مانند بازارچه‌های مشترک با کشورهای همسایه برای توسعه خراسان شمالی استفاده شود.
در این جلسه محمدرضا حسین‌نژاد به عنوان استاندار خراسان شمالی از هیات وزیران رای اعتماد گرفت.

حسین نژاد متولد ۱۳۴۴ در شهرستان ایروان و پیش از این به عنوان شهردار شهرهای فاروج، طرقبه، چناران، شیروان، معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد مقدس، فرماندار شهرستان چناران و نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره هشتم فعالیت داشته است.

لازم به ذکر است، جلسات فوق العاده هیئت وزیران به منظور بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور امشب بعد از نماز مغرب و عشاء در نوبت سوم و فردا نیز در دو نوبت صبح و بعدازظهر ادامه خواهد داشت.

شناسه خبر: 133028

- رئیس‌جمهوری

- جلسات