اسماعیلی در آیین معارفه و تکریم معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور:

دولت سیزدهم برای جبران کاستی‌ها، کار جهادی و شبانه‌روزی کمر همت بسته است/ انتصاب دکتر جمشیدی، بیانگر نگاه علمی و تخصص محور دولت سیزدهم به حوزه های مدیریتی است

غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور در آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی سابق و جدید دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه در یکی از حساس‌ترین برهه‌های تاریخ انقلاب قرار داریم، گفت: آغاز فعالیت دولت سیزدهم با آغاز اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مصادف شده و کارگزاران این دولت به عنوان مجموعه‌ای که با رای ملت بزرگ ایران توفیق خدمتگزاری یافته‌اند، مصمم هستند خدمتی شایسته به مردم ایران اسلامی ارائه کنند.

شناسه خبر: 130734 -

چهارشنبه 3 شهريور 1400 - 16:09

اسماعیلی اظهار داشت: الگوی عمل دولت سیزدهم دقیقا منطبق بر محتوای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که گذشته را به دقت مورد بررسی قرار داده و برای جبران نقصان‌ها و کارهای بر زمین مانده از توفیقات و دستاوردها الگوبرداری خواهد کرد.

وی تصریح کرد: لازمه جبران کاستی‌های گذشته و البته عمل به ماموریت‌های چله‌ی دوم انقلاب اسلامی کار جهادی، مضاعف و شبانه‌روزی است و این دولت برای کار جهادی و خدمت به مردمی که شایسته‌ترین‌ها برای خدمت هستند، کمر همت بسته است.
رئیس دفتر رئیس جمهور در ادامه سخنان خود با تشکر از خدمات و تلاش‌های فریدون وردی‌نژاد معاون سیاسی سابق دفتر رئیس جمهور، انتصاب دکتر محمد جمشیدی به این مسئولیت را بیانگر نگرش تخصص محور دولت سیزدهم دانست وگفت: آقای دکتر جمشیدی از اساتید صاحب‌نظر و برجسته حوزه روابط بین الملل هستند که توانمندی‌ها، سوابق و اشراف بسیار سازنده و مثبتی دارند.
دکتر محمد جمشیدی معاون امور سیاسی دفتر رئیس جمهور نیز در این مراسم در سخنان کوتاهی اظهار داشت: برای مدیریت موثر ضرورت دارد تلاش کنیم با توجه به تحولات منطقه‌ای، بین‌المللی و داخلی نگاهی رو به جلو داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه بدخواهان تلاش داشتند جمهوری اسلامی را بین مفاهیم نهضت و نظام بودن درگیر نگاه دارند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری با درایت و تیزبینی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با ارائه مفهوم نظام انقلابی، بر این دوگانه خط بطلان کشیده و تاکید کردند که نظام جمهوری اسلامی ایران با روحیه و رویکرد انقلابی، اهداف خود را دنبال خواهد کرد.

شناسه خبر: 130734

- دفتر رئیس‌جمهوری

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده