آیت الله رئیسی در جلسه یکشنبه هیات دولت:

تعطیلات کرونایی نباید وقفه ای در انجام وظایف دستگاها و خدمت رسانی به مردم ایجاد کند/ دستور به سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت مطالبات قانونی ایثارگران/ قدردانی از آزادگان، توجه به مشکلات و مسائل آنان است

جلسه روز یکشنبه هیات دولت به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار شد و رئیس جمهور در این جلسه با اشاره به تعطیلی اضطراری 5 روزه با هدف مهار موج پنج کرونا در کشور، خطاب به اعضای دولت گفت: این تعطیلات نباید وقفه ای درخدمت رسانی و انجام وظایف دستگاه ها ایجاد کند.

يکشنبه 24 مرداد 1400 - 22:01

آیت الله رئیسی تاکید کرد: در دوره انتقالی از دولت دوازدهم به دولت سیزدهم، همه دستگاه ها باید با جدیت به کار و خدمت اهتمام ورزند.
رئیس جمهور در ادامه با گرامیداشت سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، گفت: باید از زحمات و تلاش های طاقت فرسایی که این عزیزان برای اقتدار ایران اسلامی متحمل شدند متشکر باشیم
آیت الله رئیسی، اظهار داشت: همیشه آرزوی توفیق، سلامت و عزت این عزیزان را داریم و رسیدگی به وضعیت آزادگان و توجه به آنها و مشاغل شان مسئولیتی است که بر عهده همه ماست .
رئیس جمهور تاکید کرد: قدردانی از این عزیزان این است که به مسائل و مشکلات آنان توجه کنیم، همه ما در این رابطه مسئولیت داریم بویژه بخش هایی مانند بنیاد شهید و بخش های دیگر که مسئولیت مستقیم دارند.
آیت الله رئیسی همچنین در جلسه امروز هیات وزیران به سازمان برنامه و بودجه کشوردستور داد مطالبات همه ایثارگران عزیز چنان که در قانون پیش بینی شده است، پرداخت شود.

شناسه خبر: 130604