آیت الله رئیسی در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی:

همواره و با همه وجود از حق مردم مظلوم فلسطین دفاع خواهیم کرد

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی شامگاه جمعه در دیدار«زیاد نخاله» دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین با تاکید بر ضرورت حمایت از مردم مظلوم فلسطین در مقابل تجاوز و آدمکشی، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در حمایت از فلسطین هیچ تردیدی ندارد و همواره از حق این مردم مظلوم دفاع خواهیم کرد.

شناسه خبر: 130425 -

جمعه 15 مرداد 1400 - 20:44

رئیس جمهور، «جهاد اسلامی» را مجموعه ای تاثیرگذار برای دفاع از حقوق مردم فلسطین دانست و گفت: امروز ابتکار عمل برای تعیین سرنوشت فلسطین در دستان مجاهدین و گروه های مقاومت است و این ابتکار عمل تا پیروزی نهایی ادامه خواهد یافت.
دکتر رئیسی با بیان اینکه پیروزی نهایی متعلق به جبهه حق است، اظهارداشت: جبهه باطل به رغم برخورداری از قدرت تسلیحاتی و مادی در مقابل جبهه حق در غزه مستاصل و درمانده است.
زیاد نخاله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین نیز در این دیدار با تبریک پیروزی آیت الله رئیسی از طرف مردم و مجاهدین فلسطین، گفت: جمهوری اسلامی ایران در انتقال مسالمت آمیز قدرت به الگوی جهان تبدیل شده است در حالی که چند ماه قبل شاهد درگیری در آمریکا برای انتقال قدرت بودیم.
وی خاطرنشان کرد: پیام سخنرانی شما در روز تحلیف حمایت از حق و عدالت و مظلومین بود و در این مسیر تا آزاد سازی قدس شریف در کنار ایران اسلامی خواهیم بود.

شناسه خبر: 130425

- رئیس‌جمهوری

- دیدارهای خارجی

اخبار مرتبط

اخبار برگزیده