راه‌اندازی سامانه معرفی مدیران دولت به رئیس‌جمهور منتخب

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، سامانه‌ای را برای مشارکت مردم در معرفی اعضا و مدیران دولت سیزدهم معرفی کرد.

جمعه 11 تير 1400 - 11:56

در این سامانه که با عنوان "یاران رئیسی" راه‌اندازی شده، از همه نخبگان، فرهیختگان، گروه‌ها، احزاب، تشکل‌ها و آحاد مردم دعوت شده تا چنانچه فردی را در تراز دولت مردمی می‌شناسند نسبت به معرفی وی اقدام کنند.
"کارآمدی"، "فسادستیزی"، " روحیه انقلابی" و "مردمی‌بودن" از جمله ویژگی‌هایی است که رئیس‌جمهوری منتخب بر آنها تأکید کرده است.


آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در معرفی این سامانه خطاب به مردم و نخبگان آورده است: با حمد و ثنای الهی و ضمن تشکر و قدردانی مجدد از یکایک ملت بزرگ ایران جهت خلق حماسه باشکوه انتخابات ریاست جمهوری و حسن اعتماد به این بنده خدا و خادم مردم، آن‌گونه که قبلاً نیز بیان کردم اعضای دولت و همکاران بنده بر مبنای شایسته‌سالاری و بر اساس شاخص‌هایی نظیر "کارآمدی"، "فسادستیزی"، "روحیه انقلابی" و "مردمی‌بودن" انتخاب خواهند شد.
از آنجا که عمیقاً بر این باورم "هرجا زمینه مشارکت مردم در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها فراهم شود نرخ موفقیت بالاتر می‌رود"، و همان‌گونه که وعده داده بودم سامانه‌ای برای مشارکت مردم در معرفی اعضای دولت آماده شده است.


از همه نخبگان، فرهیختگان، گروه‌ها، احزاب، تشکل‌ها و آحاد مردم تقاضا دارم چنانچه فردی با شاخص‌های فوق‌الذکر و در تراز دولت مردمی می‌شناسند نسبت به معرفی وی در سامانه اقدام نمایند.


امیدوارم به لطف و مدد خداوند متعال و پشتوانه مردم تمام ظرفیت‌های دولت را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به ایرانیان عزیز به کار بندم.

 

این سامانه با آدرس https://yaran.raisi.ir/managers  در دسترس عموم مردم قرار گرفته است.

شناسه خبر: 130052