در پیام کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین تاکید شد:

نبرد 12 روزه جوانان غیور فلسطینی "فتح کبیر" بود / فلسطینی‌ها تا حصول پیروزی نهایی باید مراقب تفرقه و شیطنت رژیم جنایتکار صهیونیستی باشند

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری در پیامی با تبریک پیروزی مقاومت فلسطین در جنگ دوازده روزه با رژِیم غاصب صهیونیستی، این پیروزی را "فتح کبیر" خواند و تاکید کرد که فلسطینی ها تا حصول پیروزی نهایی، باید مراقب تفرقه و شیطنت رژیم جنایتکار صهیونیست باشند.

شنبه 1 خرداد 1400 - 10:14

متن پیام کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین به این شرح است:
بسمه تعالی
یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم(آیه 7 سوره مبارکه محمد)
ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر (آیین) خدا را یاری کنید، شما را یاری می‌کند و گامهایتان را استوار می‌دارد.
نبرد 12روزه جوانان غیور فلسطینی با رژیم سفاک صهیونیستی با تحمیل شکست خفت بار دیگری در استمرار مسیر قبلی به اسراییل پایان یافت و پیروزی میدانی مقاومت فلسطین در برابر تجاوزات، آدمکشی ها و کودک کشی‌های رژیم صهیونیستی تحقق یافت و به درستی باید از آن با عنوان "فتح کبیر" یاد کرد.
ایستادگی ملت فلسطین و رشادت، شجاعت و قدرت مقاومت فلسطین موجب شد بار دیگر این رژیم جنایتکار در تحقق بسیاری از اهدافش با شکست مواجه شود.
امروز صهیونیست‌ها و این رژیم اشغالگر در بدترین شرایط خودش قرار دارد امروز اسرائیل جنایتکار مانند یک خانه شیشه‌ای جزء آسیب‌پذیرترین اماکن در کل خاورمیانه است یعنی تمام ابزارهای جنگی و حتی امکانات اتمی‌اش در خطر جدی قرار گرفته است و به آسانی تمام امکانات نظامی اسرائیل قابل از بین رفتن است و شکننده است و برای خودشان نیز قابل استفاده نیست اما فلسطینی‌ها قدرتمندتر شده‌اند و امکاناتشان بسیار قوی تر از گذشته است، زمانی بود که آنها فقط سنگ و سلاح‌های اولیه داشتند اما امروز با سلاح‌های سنگین، موشک و پهپاد می‌توانند بزرگترین خطر را برای اسرائیل ایجاد کنند که در نهایت به نابودی و اضمحلال اسرائیل می‌انجامد و به نفع مردم فلسطین مقاومت فلسطین و قدرتمندتر شدن فلسطین منجر خواهد شد، همان طور که مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای هم فرمودند: "رژیم خبیث از این هم ضعیف‌تر خواهد شد. آمادگی جوانان فلسطینی و قدرت‌نمایی مجموعه‌های ارزشمند جهادی، و اعداد قوّه به صورت مستمر، فلسطین را روزبروز قدرتمند‌تر و دشمن غاصب را روزبروز ناتوان‌تر و زبون‌تر خواهد کرد".
اینک که در پایان نبرد جانانه مردان و زنان مومن و مومنه فلسطینی ضلع دیگر جبهه مقاومت توانست میدان نبرد را از نبرد تانک و سنگ به میدان نبرد موشک در برابر موشک تغییر دهد و گنبد آهنین اسراییل مستاصل در مقابل این هجوم انبوه موشک های مقاومت اسلامی برادرانمان در فلسطین شد. اینان به اسرائیل و هم پیاله های آن فهماندند نقشه خاورمیانه در حال تغییر است. خاورمیانه جدید امروز اضلاع قدرتمندی در ایران، عراق، سوریه، فلسطین، لبنان، یمن، افغانستان و دهها کشور اسلامی دیگر دارد که دست نصرت الهی را همراه خود می‌بینند.
امروز فرزندان سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی توانستند اسرائیل غاصب را به زانو درآورند و آموخته‌های خود را به منصه ظهور برسانند اما فلسطینی‌ها پس از این در این مسیر باید مراقب تفرقه وشیطنت اسرائیل باشند تا پیروزی نهایی حاصل شود.

این نبرد پرافتخار و موفقیت عظیم را محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر عزیز انقلاب اسلامی حضرت‌آیت‌الله امام خامنه‌ای و همه آزادی خواهان عالم خصوصا برادران و خواهران مجاهد در فلسطین تبریک عرض می‌نماییم. امید آنکه این خیل عظیم سربازان تسریع کننده ظهور منجی بشریت (عج)و برپادارنده عدالت باشد. ان شاالله
به امید آزادی قدس شریف
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری

شناسه خبر: 121366