رئیس جمهور در جلسه هیات دولت:

دستور به چهار وزیر و سازمان های برنامه و بودجه و حفاظت محیط زیست برای همکاری تنگاتنگ با استاندار جدید خوزستان جهت توسعه و آبادانی این استان/ استاندار جدید، خدمت به مردم شریف خوزستان را توفیق الهی و عبادت بزرگ محسوب کند/ ابراز تاسف از غربت امام راحل در بیانیه رسمی ۲۲ بهمن سال جاری/ کام ملت شیفته و عاشق امام در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از این بابت بسیار تلخ شد/ رای اعتماد به آقای قاسم سلیمانی به عنوان استاندار جدید خوزستان

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت به وزرای نفت، نیرو، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی و سایر دستگاه های مرتبط به ویژه سازمان های برنامه و بودجه و حفاظت محیط زیست دستور داد برای توسعه و آبادانی استان خوزستان بخصوص برای استمرار پروژه های کشاورزی، محیط زیست و احداث راه آهن شلمچه – بصره، با استاندار جدید همکاری تنگاتنگ داشته باشند.

شناسه خبر: 119648 -

يکشنبه 26 بهمن 1399 - 20:03

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی پس از رای اعتماد هیات دولت به آقای قاسم سلیمانی به عنوان استاندار منتخب خوزستان، وی را از استانداران باسابقه، خوشنام و موفق دولت دانست و از تلاش ها و سختکوشی های بی شائبه استاندار پیشین خوزستان، تقدیر و تشکر کرد.

رئیس جمهور ضمن ابلاغ سلام به علما، نخبگان، بزرگان، قبایل، عشایر، اقوام و مردم غیور خوزستان، از استاندار جدید خواست خدمت به مردم شریف این استان را توفیق الهی و عبادت بزرگ محسوب کند و تا روز آخر خدمت، همچون روز اول با نشاط، روحیه و جدیت، از هیچ کوششی فروگذار نکند.

در این جلسه همچنین وزرای اطلاعات و کشور از برنامه سازماندهی شده اخلال در نظم عمومی و توهین به رئیس جمهور در روز ۲۲ بهمن گزارش دادند و آن را ادامه تخریب های سازمان یافته ای دانستند که از سال ۱۳۹۲ آغاز و تاکنون ادامه و استمرار یافته است.

دکتر روحانی با ابراز تاسف از غربت امام راحل در بیانیه رسمی ۲۲ بهمن سال جاری، گفت: کام ملت شیفته و عاشق امام در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از این بابت بسیار تلخ شد.

در ادامه جلسه، وزیر کشور با ارایه گزارشی از حادثه بسیار تلخ آتش سوزی در گمرک اسلام قلعه افغانستان و امداد و کمک رسانی دولت ایران، خاطرنشان کرد: با بازگشایی مرز کشور، بیش از 2 هزار کامیون و تریلر از خطر حتمی آتش و حریق نجات یافتند.

 بررسی و اصلاح لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در دستور کار دولت قرار گرفت

هیات وزیران همچنین به منظور تأمین نظر مجلس شورای اسلامی درخصوص لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور، بررسی و اصلاح آن را در دستور کار خود قرار داد.

 تعیین نرخ حق العمل فروش CNG، نفت سفید و سوخت هوایی

هیات دولت در اجرای آیین نامه اجرایی بند (الف) تبصره (۱۴) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور، نرخ حق العمل جایگاه های عرضه سوخت CNG، سوخت رسانی به هواپیماهای مشمول نرخ سوخت و فروشندگی های نفت سفید را تعیین کرد.

شناسه خبر: 119648

- دولت یادهم و دوازدهم

- جلسات

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده