دکتر روحانی در دیدار با خانواده شهید اکرمی:

شهادت مقام والایی است که نصیب هر کسی نمی شود/ در انتخابات مردم با رای خود بار مسوولیت مهمی بر دوش انتخاب شوندگان می گذارند

رئیس جمهور چهارشنبه شب با حضور در منزل شهید سیدمهدی اکرمی با والدین این شهید بزرگوار دیدار و گفت‌وگو کرد.

شناسه خبر: 113959 -

چهارشنبه 30 بهمن 1398 - 20:04

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار تاکید کرد: شهادت مقام والایی است که نصیب هر کسی نمی‌شود و خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن همه مردم و انقلاب و نظام دارند. 

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: همه ما از خدا می‌خواهیم که از شفاعت شهدا و ائمه هدی برخوردار باشیم و در این شرایط سخت بتوانیم در حد توان و امکان به مردم خدمت کنیم.
دکتر روحانی با بیان اینکه در تاریخ کمتر کشوری این همه از سوی دشمنان تحت فشار، تحریم و تهدید بوده است، گفت: خوشبختانه مردم مقاوم کشور ما در مقابل همه این تهدیدها و فشارها ایستادگی و مقاومت کردند و در همه روزهای سخت به صحنه آمدند و ما هیچ وقت احساس خستگی را در چهره مردم ندیدیم.
وی با اشاره به انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی در روز دوم اسفند گفت: در انتخابات‌های مختلف مردم با رای خود بار مسوولیتی بر دوش انتخاب شوندگان می‌گذارند. ان شاءالله همه ما به گونه ای عمل کنیم که مورد رضایت خداوند باشد و شرمنده شهدا نباشیم.
در این دیدار پدر و مادر شهید اکرمی با بیان خاطراتی از شهادت فرزند خود، برای مسوولین نظام در خدمت به مردم آرزوی موفقیت کردند.
شهید سیدمهدی اکرمی فرزند اول خانواده در 16 سالگی عازم جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شد و بیستم فروردین ماه 66 در سن 19 سالگی به فیض شهادت نائل شد.
پیکر شهید سیدمهدی اکرمی که دانشجوی الکترونیک دانشگاه تهران بود پس از 8 سال در سال 74 به آغوش خانواده بازگشت.
در این دیدار که حجت الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید و ایثارگران هم حضور داشت، لوح تقدیری به رسم یادبود توسط رییس جمهور به خانواده این شهید والامقام اهدا شد.

شناسه خبر: 113959

- دولت یادهم و دوازدهم

- دیدارهای داخلی

اخبار مرتبط

اخبار برگزیده