معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور روز خبرنگار را تبریک گفت/ خبرنگاری جان سپردن به تلاش مقدسی است که امید به ساختن فرداهای روشن‌تر را نوید می‌دهد/ خبرنگاران یاوران شریف ملت و دولت هستند

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور به مناسبت روز خبرنگار در پیامی با تبریک روز خبرنگار به فعالان متعهد و پرتلاش عرصة خبر و رسانه بویژه خبرنگاران پرتلاش حوزه دولت و با قدردانی از فعالیت های ارزنده آنان، اظهار امیدواری کرد؛ با افزایش همدلی‌ها و همراهی‌ها، بیش از پیش شاهد نقش‌آفرینی خبرنگاران در ارتقای سرمایه اجتماعی، تعامل بهتر دولت با افکار عمومی و ایجاد نشاط و امید در میان مردم عزیز کشورمان باشیم .

شناسه خبر: 110768 -

چهارشنبه 16 مرداد 1398 - 16:56

متن پیام تبریک پرویز اسماعیلی به این شرح است:

 

بسم ‏الله الرحمن الرحیم

 هفدهم مرداد یادآور فداکاری و از جان‌‌گذشتگی‏ خبرنگاران متعهد و پرتلاشی همچون «شهید محمود صارمی» است که عزیزترین دارایی، یعنی زندگانی‌شان را در مسیر آگاهی‏بخشی به جامعه فدا کردند.

بی‌تردید عموم همکاران عزیزی که در عرصه خطیر خبر و اطلاع‌رسانی مشغول فعالیت حرفه‌ای هستند، با روایت صادقانة اخبار و رویدادها، پاسدار ارزش‏ها و آرمان‌های ملی و مدافعان راستین حقوق مردم هستند و در شرایط امروز کشور، نقشی بسیار مهم در اعتمادسازی و سلامت فضای اجتماعی کشور دارند.

خبرنگاری فقط یک شغل نیست، حرفه‏ای آمیخته به عشق، و جان سپردن به تلاش مقدسی است که پویایی و بالندگی جامعه و امید به ساختن فرداهای روشن‌تر را نوید می‌دهد.

اینجانب، با گرامی‌داشت ‏یاد و خاطرة شهدا و درگذشتگان عرصة اطلاع‏رسانی، از تلاش‌های ارزندة تمامی فعالان متعهد و پرتلاش عرصة خبر و رسانه بویژه خبرنگاران پرتلاش حوزه دولت تشکر و قدردانی می‌کنم و روز خبرنگار را به این "یاوران شریف ملت و دولت" تبریک می‌گویم.

 امیدوارم با افزایش همدلی‌ها و همراهی‌ها، بیش از پیش شاهد نقش‌آفرینی خبرنگاران در ارتقای سرمایه اجتماعی، تعامل بهتر دولت با افکار عمومی و ایجاد نشاط و امید در میان مردم عزیز کشورمان باشیم.

 

پرویز اسماعیلی

معاون ارتباطات و اطلاع­رسانی               

شناسه خبر: 110768

- دفتر رئیس‌جمهوری

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده