کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در نهاد ریاست جمهوری:

اقدامات جدید صهیونیست‌ها در تخریب منازل مردم فلسطین به شدت محکوم است

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در نهاد ریاست جمهوری با انتشار بیانیه ای اقدامات جدید صهیونیست‌ها در تخریب منازل مردم فلسطین را به شدت محکوم کرد و ضمن تأکید بر حاکمیت فلسطینیان بر سرزمین و هویت اسلامی‌شان، تصریح کرد: از هیچ تلاشی در حمایت از حقانیت این سرزمین، مردم و مقاومت دریغ نکرده و امیدوار به رهایی فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی و برافراشتن پرچم فتح و پیروزی بر بلندای گنبد زیبای مسجدالاقصی است.

شناسه خبر: 110508 -

چهارشنبه 2 مرداد 1398 - 21:12

متن بیانیه کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در نهاد ریاست جمهوری با عنوان «تخریب و خشونت از نشانه های ضعف رژیم کودک‌کش صهیونیستی است»، به این شرح است:

 بسمه تعالی

تخریب و خشونت از نشانه‌های ضعف رژیم کودک‌کش صهیونیستی است

سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ

آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفر گاهی باز می‌گردند. (شعرا – آیه 227)

آری خشونت و تخریب‌سواری از سایر جنایات رژیم اشغالگر قدس از نشانه‌های وحشت و ضعف حاکمان آن از مردم سرزمین فلسطین و مقاومت و مبارزان راه آزادی است. تخریب خانه‌های مردم مظلوم فلسطین بار دیگر تجاور به سرزمین فلسطین و حقوق ملت مظلوم این سرزمین را عینی‌تر کرد و نشان داد که صهیونیست‌ها نه تنها  به هیچ اخلاقی پایبند نبوده بلکه با تمام تلاش زندگی آرام همراه یا امنیت را از آنان سلب می‌نمایند. این بی‌اخلاقی با شکل‌گیری رژیم صهیونیستی از سال 1948 عجین بوده و نقطه آزادی بود برای جریان ناتمام و حادث تلخی از کشتار و جنگ و تخریب و آوارگی که تا امروز شاهد آن هستیم. با اتفاقات جدید و تخریب منازل فلسطینیان سردمداران و حاکمان خونریز آن، بربریت را به اوج رسانده. که با هیچ گویش و کلمه‌ای نمی‌توان آن را به تصویر کشید.

مردم فلسطین چیزی برای از دست دادن ندارند به جز سرزمین‌شان و سنگ‌های آن سرزمین مانند کوهی از سنگ‌های قطعه قطعه شده است که ان شاء الله در آینده‌ای نزدیک به هم پیوسته خواهد شد.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در نهاد ریاست جمهوری ضمن تأکید بر حاکمیت فلسطینیان بر سرزمین و هویت اسلامی‌شان، اقدامات جدید صهیونیست‌ها در تخریب منازل مردم فلسطین را به شدت محکوم کرده و همواره از هیچ تلاشی در حمایت از حقانیت این سرزمین، مردم و مقاومت دریغ نکرده و امیدوار به رهایی فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی و برافراشتن پرچم فتح و پیروزی بر بلندای گنبد زیبای مسجدالاقصی است. به امید آن روز.

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین – نهاد ریاست جمهوری

2 مرداد 1398

21 ذی‌القعده 1440

24 ژوئیه 2019

 

شناسه خبر: 110508

- نهاد ریاست‌جمهوری

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده