قدردانی رئیس دفتر رئیس جمهوری از مردم سه استان سیل زده ایلام، لرستان و خوزستان

رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تجلیل از عظمت، بزرگواری، صبر بر مصیبت، آرامش و طمأنینه مردم سیل زده سه استان لرستان، ایلام و خوزستان تاکید کرد: اطمینان می دهم که دولت تا بر طرف شدن همه مشکلات در کنار مردم عزیز سیل زده خواهد ماند و از هیچ تلاشی برای بازسازی خرابی ها و جبران خسارات در حد توان فروگذار نخواهد کرد.

شناسه خبر: 109370 -

يکشنبه 1 ارديبهشت 1398 - 12:50

متن پیام دکتر محمود واعظی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همزمان با ایام و اعیاد نورانی و با برکت شعبانیه و در آستانه نیمه شعبان، عید ولادت حضرت بقیه الله الاعظم و یگانه منجی عالم، حضرت مهدی (عج)، همراه با رئیس جمهوری محترم از سه استان سیل زده کشور ایلام، لرستان و خوزستان بازدید کردیم.در این سه استان از نزدیک شاهد جلوه هایی از عظمت، بزرگواری، صبر بر مصیبت، آرامش و طمأنینه در میان مردم بودیم که به واقع وصف نشدنی و غیر قابل بیان است و این شکوه و استغناء و مناعت طبع مثال زدنی، البته وظایف و مسئولیت‌های دولت و مسئولان امر را نسبت به ادای دین به این مردم نجیب، شریف و سرافراز صد چندان می‌کند.

از صمیم قلب از مردم خونگرم هر سه استان سیل زده ایلام، لرستان و خوزستان که با وجود گرفتاری ها و خسارت های وارده، همچنان با محبت و لطف و مهربانی از خدمتگزاران خود استقبال کردند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

اطمینان می دهم که دولت تا بر طرف شدن همه مشکلات در کنار مردم عزیز سیل زده خواهد ماند و از هیچ تلاشی برای بازسازی خرابی ها و جبران خسارات در حد توان فروگذار نخواهد کرد. همچنین لازم می دانم از همه آحاد ملت بزرگوار ایران که از اقصی نقاط کشور با هر آنچه داشتند صادقانه و بی شائبه به کمک هموطنان خود در استان های سیل زده شتافتند و جلوه های مثال زدنی از عشق و فداکاری و ایثار را به تصویر کشیدند سپاسگزاری کنم.

از همه نیروهای دولتی، غیردولتی، عمومی، نظامی، انتظامی، امدادی و داوطلب نیز که در این ایام در خدمت هموطنان خود و بعضاً از خانواده های خود دور بودند نیز کمال تشکر و قدردانی را بعمل می‌آورم.

محمود واعظی

رئیس دفتر رئیس جمهور

شناسه خبر: 109370

- دفتر رئیس‌جمهوری

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده