رئیس دفتر رئیس جمهور در فرودگاه بندرعباس:

استان هرمزگان به طور ویژه در برنامه های دولت مورد توجه است/فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس افتتاح می شود

دکتر محمو د واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور عصر شنبه و در آستانه سفر رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید به استان هرمزگان، وارد بندرعباس شد.

شناسه خبر: 108097 -

شنبه 27 بهمن 1397 - 18:44

رئیس دفتر رئیس جمهور در فرودگاه بندرعباس گفت: استان هرمزگان به طور ویژه در برنامه های دولت مورد توجه است و رئیس جمهور در کمتر از یکسال برای بار سوم به این استان سفر می کند.

دکتر واعظی در بیان اهداف سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان اظهارداشت: با توجه به اینکه در سفرهای گذشته مردم غرب این استان دیداری با رئیس جمهور نداشتند لذا در جریان این سفر، دیدار عمومی رئیس جمهور با مردم خونگرم غرب این استان خواهد بود.

وی گفت: با توجه به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و دهه فجر،  پروژه های بزرگی در این استان با حضور رئیس جمهور افتاح می شود که یکی از آنها فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس است که با تلاشهایی که در سطح ملی و استانی انجام گرفته ، به بهره برداری می رسد.

رئیس دفتر رئیس جمهور خاطر نشان کرد: همچنین در این سفر پروژه های دیگری نیز به بهره برداری خواهد رسید که در حوزه های مختلف از جمله وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، وزارت نیرو جهاد کشاورزی و سایر زمینه ها است که یا با حضو ررئیس جمهو و یا توسط وزرا افتتاح خواهد شد.

دکتر واعظی افزود: در جریان این سفر نکات مدنظر استاندار و دیگر مسوولان استانی در راستای توسعه و پیشرفت بهتر استان در جلسه شورای اداری مورد بررسی قرار می گیرد و تصمیمات لازم در این راستا اتخاذ خواهد شد.

شناسه خبر: 108097

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای استانی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده