بازدید دکتر واعظی از روستاها و محلات سیلزده خرم آباد

رئیس دفتر رئیس جمهور در جریان سفر به مناطق سیلزده استان لرستان، علاوه بر بازدید از روستاهای ناصروند و بلیلوند خرم آباد، از برخی محلات سیلزده شهر خرم آباد نیز بازدید و با آسیب دیدگان از سیل گفتگو کرد.

شناسه خبر: 107788 -

چهارشنبه 10 بهمن 1397 - 16:35

دکتر محمود واعظی که به دستور رئیس جمهور صبح امروز و پس از تجدید میثاق اعضای هیات دولت با آرمانهای انقلاب اسلامی در حرم مطهر امام خمینی (ره) برای بازدید از مناطق سیلزده غرب و جنوب کشور و تهیه گزارش از میزان خسارات وارده و راهکارهای کمک به مردم، وارد خرم آباد شده بود، در اولین گام از روستاهای ناصروند و بلیلوند و پل ارتباطی این دو روستا که در جریان وقوع سیل، آسیب جدی دیده است، بازدید کرد.

وی همچنین با حضور در محلات خیابان ساحلی و خیابان مطهری خرم آباد، به شکل میدانی از بخشهای خسارات دیده از سیل بازدید کرد و با حضور در خانه های چند نفر از سیلزدگان، از نزدیک  و به صورت صمیمی با هموطنان خسارت دیده گفتگو کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور در ادامه با شرکت در جلسه شورای مدیریت بحران استان لرستان، ریاست این جلسه را به منظور بررسی خسارات وارده، چگونگی کمک به سیلزدگان و ارزیابی راهکارهای پیشگیری از رخدادهای مشابه در آینده، بر عهده گرفت.

شناسه خبر: 107788

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده