رئیس جمهوری پس از اخذ گزارش وزیر کشور دستور داد؛

بسیج تمامی امکانات برای رسیدگی به مشکلات ناشی از سیل در جنوب و غرب کشور/ تشکیل ستادی شامل دستگاههای مرتبط/ عزیمت رئیس دفتر رئیس جمهور به مناطق سیل زده

رئیس جمهوری پس از اخذ آخرین گزارش ها از وضعیت جاری شدن سیل و آبگرفتگی در شماری از استان های جنوبی و غربی کشور، به وزیر کشور دستور داد همه امکانات لازم در سطح استانهای سیلزده و مناطق همجوار برای مدیریت مشکلات ناشی از سیل، کاهش خسارات و هر گونه کمک لازم به سیلزدگان بسیج شوند.

سه شنبه 9 بهمن 1397 - 17:33

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی همچنین از دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خواست تا ضمن تشکیل ستادی متشکل از مسوولان وزارتخانه های نیرو و کشاورزی، ستاد مدیریت بحران و سایر دستگاههای مرتبط؛ روند مدیریت سیلابها و حوزه های آبگیر، و همچنین رسیدگی به مناطق سیل زده از نزدیک نظارت و مدیریت شود.

به همین منظور و به نمایندگی از سوی رئیس جمهور، دکتر محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور به همراه تعدادی از مسوولان دستگاههای خدماتی و امدادی حاضر در ستاد مذکور، عازم مناطق سیلزده خواهد شد.
دکتر روحانی همچنین آمادگی کلیه دستگاههای ذیربط و تمهید پیش بینی های لازم در جهت به حداقل رساندن خسارات و بویژه آمادگی و هماهنگی کامل نیروهای امدادی و هلال احمر را مورد تاکید قرار داد.

شناسه خبر: 107762