دکتر واعظی در پایان جلسه ستاد اربعین حسینی و در گفت و گو با خبرنگاران:

ایجاد شرایط مناسب‌تر برای زائرین اربعین حسینی با برنامه‌ریزی دقیق و روحیه جهادی ، وظیفه ای همگانی است/ اتصال راه‌آهن ایران به عراق را با جدیت پیگیری خواهیم کرد

رییس دفتر رییس‌جمهوری با بیان اینکه مدیران استان خوزستان با روحیه جهادی اقدامات شایسته‌ای در دو پایانه مرزی چزابه و شلمچه انجام داده‌اند، اظهار داشت: مدیران استانی مصمم هستند با همین روحیه کمبودها و نواقص موجود را به طور کامل برطرف کرده و زمینه مناسبی برای حرکت زوار فراهم کنند.

شناسه خبر: 101446 -

جمعه 12 آبان 1396 - 21:07

دکتر محمود واعظی شامگاه جمعه پس از پایان جلسه ستاد اربعین حسینی در خرمشهر ، در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به بازدید از دو پایانه مرزی چزابه و شلمچه، گفت: در مقایسه با بازدیدی که سال گذشته از این مناطق انجام داده‌ام، با برنامه‌ریزی و مدیریت خوب امسال اقدامات مناسبی در این دو پایانه انجام شده است.

رییس دفتر رییس‌جمهوری گفت: امروز همه وظیفه داریم دست به دست هم با برنامه‌ریزی دقیق و روحیه جهادی شرایط مناسب‌تری برای زائرین اربعین حسینی فراهم سازیم.

دکتر واعظی تصریح کرد: مصمم هستیم کمبودهایی که در این منطقه با آن مواجه شده‌ایم را در اسرع وقت برطرف سازیم و در این زمینه اتصال راه‌آهن ایران به عراق را با جدیت پیگیری خواهیم کرد.

رییس دفتر رییس‌جمهوری اضافه کرد: اتصال این خط آهن، هم می‌تواند برای تسهیل تردد زائران مفید باشد و هم کریدوری شود که از لحاظ اقتصادی برای کشورمان مورد استفاده قرار بگیرد.

دکتر واعظی در توصیه به زوار اظهار داشت: که زوار محترم دستورالعمل‌هایی که داده می‌شود را مراعات کنند و با احترام به قوانین در نهایت آرامش به زیارت پرداخته و به وطن خود بازگردند.

شناسه خبر: 101446

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده