رییس دفتر رییس جمهور در جمع خبرنگاران در پایانه مرزی چزابه:

اجتماع عظیم زائران اربعین فخر جهان اسلام و نمادی از وحدت و همدلی است/ بیش از 3 هزار نفر به صورت شبانه‌روزی مشغول خدمت رسانی به زائرین امام حسین(ع) هستند

رییس دفتر رییس‌جمهوری اجتماع عظیم زائران اربعین را فخر جهان اسلام و شیعه توصیف کرد و گفت: اجتماع میلیونی زائران اربعین حسینی که در کمال آرامش انجام می‌شود، می‌تواند نمادی از وحدت و همدلی جهان اسلام باشد.

شناسه خبر: 101438 -

جمعه 12 آبان 1396 - 13:55

دکتر محمود واعظی روز جمعه و در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چزابه در گفتگو با خبرنگاران، اظهارداشت: تلاش و اهتمام مردم سراسر کشور برای حضور در کربلا و راه‌پیمایی اربعین حسینی یک فعالیت پرشور اعتقادی است و از سوی دیگر تلاش خودجوش مردم شهرهای مختلف خوزستان برای پذیرایی از زائران، اقدامی بسیار ارزشمند است.

رییس دفتر رییس‌جمهوری با بیان اینکه در مقایسه با سال‌های گذشته اقدامات بسیار گسترده و چشمگیری برای خدمت‌رسانی به زائرین انجام شده است، گفت: در این ایام بیش از  3 هزار نفر به صورت شبانه‌روزی مشغول فعالیت هستند تا به زائرین امام حسین(ع) خدمت‌رسانی کنند و همگی برای اعتقادشان کار می‌کنند تا در ثواب زوار سهیم باشند.

دکتر واعظی اضافه کرد: ستاد اربعین پس از اربعین سال گذشته تعطیل نبوده و مشغول برنامه‌ریزی برای تکمیل زیرساخت‌ها و ارایه تمهیدات لازم به منظور رفاه و تسهیل تردد زوار اربعین بوده است.

شناسه خبر: 101438

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

فیلم مرتبطاخبار برگزیده