دکتر واعظی در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چزابه و در گفت وگو با صدا و سیما:

دولت با تمام امکانات به دنبال خدمت رسانی و ارائه تسهیلات به زوار و عاشقان ابا عبدالله الحسین(ع) است /پیام زائران کربلا در اربعین، همبستگی و اتحاد است

رییس دفتر رییس‌جمهوری با بیان اینکه تحولات چشم‌گیری در روند خدمت به زوار امام حسین(ع) در ایام اربعین نسبت به سال‌های گذشته در پایانه‌های مرزی انجام شده است، اظهار داشت: دولت با تمام امکانات به دنبال خدمت رسانی و ارایه تسهیلات برای زوار و عاشقان ابا عبدالله الحسین(ع) است.

شناسه خبر: 101436 -

جمعه 12 آبان 1396 - 13:24

دکتر محمود واعظی روز جمعه در حاشیه دیدار از پایانه مرزی چزابه با حضور در قرارگاه رسانه‌ای صدا و سیما در مرکز خوزستان و در گفتگوی زنده تلویزیونی، گفت: اقدامات فراوانی طی ایام گذشته انجام شده تا بستر مناسبی برای تردد و اسکان زوار امام حسین(ع) فراهم شود و در جریان سفر خود مأموریت دارم تا چنانچه کمبود و مشکلاتی وجود داشته باشد، هر چه سریع‌تر برای رفع آنها تصمیم‌گیری شود.

رییس دفتر رییس‌جمهوری با بیان اینکه مردم استان خوزستان و مسئولین استان با تمام وجود خودشان را وفق زائرین امام حسین(ع) کرده‌اند، ابراز امیدواری کرد با اقداماتی که انجام شده، زائرین عزیز بتوانند با آرامش، زیارت خود را انجام داده و با امنیت کامل به کشور خود بازگردند.

دکتر واعظی با قدردانی از تلاش‌های مردم و مسئولین، اظهار داشت: شور و اشتیاقی که در مردم و مسئولین وجود دارد نشان دهنده آن است که مردم از آنچه مربوط به امام حسین(ع) و اعتقادات‌شان است با تمام وجود استقبال می‌کنند.

رییس دفتر رییس‌جمهوری با تأکید بر اینکه دولت واقعه اربعین را بسیار مهم تلقی می‌کند، تصریح کرد: دولت با تمام وجود و امکانات به دنبال ارایه تسهیلات لازم برای زائرین است.

دکتر واعظی خاطر نشان کرد: اجتماع بزرگی که در روز اربعین در کربلا بوجود می‌آید ، اجتماع بزرگ سیاسی، اجتماعی و اعتقادی است و پیام آن برای همه مردم دنیا و مسلمانان و شیعیان، پیام همبستگی و اتحاد است.

رییس دفتر رییس‌جمهوری با بیان اینکه همه باید خودمان را خادم امام حسین(ع) قرار دهیم، اظهار داشت: خادم ابا عبدالله الحسین(ع) بودن افتخار بسیار بزرگی است و باید آن را قدر دانست.

شناسه خبر: 101436

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده