رییس دفتر رییس جمهور از پایانه مرزی چزابه بازدید کرد/حضور صمیمی در جمع زائرین امام حسین(ع) و موکب‌داران

رییس دفتر رییس جمهور از پایانه مرزی چزابه بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده برای تسریع در خدمات رسانی و تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی قرار گرفت.

شناسه خبر: 101435 -

جمعه 12 آبان 1396 - 12:59

دکتر محمود واعظی که از سوی رییس جمهور به استان خوزستان سفر کرده است، روز جمعه و در آستانه اربعین حسینی ضمن بازدید از بخش های پایانه مرزی چزابه با توضیحات استاندار و مسوولان ستاد اربعین از تمهیداتی که برای زوار در نظر گرفته شده، اطلاع یافته و دستورات لازم را برای تسهیل و تسریع در خدمت‌رسانی به زائرین ابا عبدالله الحسین(ع) صادر کرد.

رییس دفتر رییس‌جمهوری همچنین از قرارگاه اربعین معاونت فاوا ناجا استان خوزستان در پایانه مرزی چزابه بازدید کرد و با گزارش فرمانده قرارگاه، در جریان جزئیات طرح جامعی که برای ایام اربعین در نظر گرفته شده، قرار گرفت.

دکتر واعظی همچنین با حضور در موکب‌های مختلفی که در مرز چزابه برپا شده است از نزدیک و در فضایی صمیمی با زائرین امام حسین(ع) و موکب‌داران دیدار و گفتگو کرده و به آنان خسته‌نباشید و خداقوت گفت.

رییس دفتر رییس‌جمهوری همچنین نماز ظهر و عصر را همراه با زوار اربعین در یکی از موکب‌ها اقامه کرد.

دکتر واعظی در ادامه از بیمارستان صحرایی ارتش در حاشیه پایانه مرزی چزابه بازدید کرد و از تلاش‌ها و زحمات کادر پزشکی قدردانی کرد.

شناسه خبر: 101435

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده