دکتر واعظی در فرودگاه اهواز و در جمع خبرنگاران:

بازدید از پایانه های مرزی چزابه و شلمچه و بررسی روند اعزام زائرین اربعین حسینی از استان خوزستان از اهداف سفرم به منطقه است/ اربعین حسینی یک واقعه مهم است و باید به بهترین شکل برگزار شود

رییس دفتر رییس جمهور که از سوی رییس جمهور به استان خوزستان سفر کرده است، در فرودگاه اهواز و در گفت وگویی با خبرنگاران، بازدید از پایانه های مرزی چزابه و شلمچه و بررسی روند اعزام زائرین اربعین حسینی از استان خوزستان را از اهداف سفر خود به این استان عنوان کرد.

شناسه خبر: 101434 -

جمعه 12 آبان 1396 - 09:56

دکتر محمود واعظی صبح جمعه وارد فرودگاه اهواز شد و در بدو ورود از سوی استاندار و مسوولان ارشد استان خوزستان مورد استقبال گرفت.

رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه اربعین حسینی یک واقعه مهم است و باید به بهترین شکل برگزار شود،  گفت : باتوجه به اهمیت برگزاری آیین بزرگ اربعین حسینی برای دولت و نظام و اینکه این مراسم باید به بهترین شکل برگزار شود، رییس جمهور از من خواستند به منطقه سفر کرده و با توجه به ابعاد داخلی و خارجی چنین مراسم بزرگی ، مراحل مختلف انجام امور را از نزدیک مورد بازدید قرارداده و اگر احیانا مشکلاتی وجود داشته باشد، به سرعت برطرف کنیم.

دکتر واعظی خاطرنشان کرد: عزیمت زائران اربعین حسینی بیشتر از  دو استان خوزستان و ایلام  انجام می گیرد و در عین حال در شهرها و استان های مختلف نیز خدمات متعدد و متنوعی برای زائران اربعین از سوی مسوولان این مناطق ارائه می شود. در همین چارچوب به منطقه سفر کردیم تا از نزدیک روند ارائه این خدمات را مورد بازدید قرار دهیم.

رییس دفتر رییس جمهور که از طرف رییس جمهور برای بازدید از مناطق مرزی اعزام زائرین اربعین به منطقه سفر کرده است بلافاصله پس از ورود به اهواز ، راهی منطقه مرزی چزابه شد.

دکتر واعظی قراراست از مناطق مرزی چزابه و شلمچه بازدید کند و در خرمشهر در جلسه ستاد برگزاری اربعین خوزستان شرکت خواهد کرد.

شناسه خبر: 101434

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده