حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی در دیدار دکتر واعظی:

دولت دوم آقای روحانی قطعا با توجه به 4 سال تجربه کشورداری موفق تر عمل خواهد کرد/ از دعا و کمک برای توفیق دولت دریغ نخواهم کرد

مرجع عالیقدر جهان تشیع در دیدار رییس دفتر رییس جمهور تصریح کردند: دولت دوم آقای دکتر روحانی قطعاً با توجه به تجربه 4 سال گذشته و استفاده از نظرات کارشناسان حوزه‌های مختلف در رسیدگی به حل و فصل مشکلات بهتر از گذشته عمل خواهد کرد و ما نیز از هیچ کمکی در این مسیر دریغ نخواهیم کرد و حتماً برای رییس محترم جمهور و دولت ایشان دعا کرده و توفیقات بیش از پیش آنان را از خداوند خواهانیم.

شناسه خبر: 100486 -

پنجشنبه 9 شهريور 1396 - 15:06

حضرت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی در این دیدار که روز پنج‌شنبه در دفتر معظم له برگزار شد، ضمن تشکر از رییس جمهور و اعضای دولت برای ارتباط مستمر با مراجع و حوزه‌های علمیه و بخصوص شخص دکتر واعظی و دکتر روحانی، گفتند: حتماً سلام گرم ما را خدمت آقای دکتر روحانی ابلاغ بفرمایید که شما را در روز مبارک عرفه به قم فرستادند.

مرجع عالیقدر جهان تشیع اظهارداشتند: همه ما درد مردم و جامعه را داریم و شما به خوبی می‌دانید که امروز جامعه از کمبودهایی رنج می‌برد. رفع این کمبودها هیچ راهی جز آن ندارد که همه در سایه ولایت و در مسیر عمل به منویات مقام معظم رهبری که همان تلاش برای حل مشکلات کشور و رسیدگی به وضعیت مردم است، حرکت کنند.

حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی خاطرنشان کردند: سفارش اصلی بنده به جناب آقای رییس جمهور این است، همانطور که تاکنون در مسیر عمل به نظرات و منویات مقام معظم رهبری حرکت کردند، پس از این نیز خودشان و دولت‌شان به حرکت در این مسیر ادامه دهند.

دکتر محمود واعظی نیز در این دیدار با تبریک اعیاد سعید قربان و غدیر، گفت: حامل سلام و ارادت رییس جمهور خدمت حضرتعالی هستم که از بنده خواستند در آغاز فعالیت دولت دوازدهم خدمت شما برسم تا از نظرات و رهنمودهای شما در برنامه‌ها و سیاست‌گذاری‌های 4 سال پیش رو بهره مند شویم. این دولت به هرحال دولت روحانیت است و تلاش خواهیم کرد رفتارش در سطوح مختلف، تبلور منش، باورها و اعتقادات مذهبی باشد و امیدواریم در این مسیر همواره از دعای خیر مراجع عظام بهره‌مند باشیم.

دکتر واعظی با بیان اینکه جامعه به دلایل متعدد از گذشته مشکلات پرشمار معیشتی و اقتصادی داشته و دارد، اظهار داشت: دولت یازدهم با نصب العین قرار دادن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به دنبال حل مشکلات معیشتی مردم و ایجاد اشتغال برای جوانان بود اما با وجود همه تمرکز و توجه دولت در مسایل اقتصادی، هیچ گاه مسایل اعتقادی و دینی مردم، مورد غفلت قرار نگرفت.

رییس دفتر رییس جمهور گفت: دولت دوازدهم تلاش دارد با کمک همه دلسوزان در مسیر اطاعت از منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری، برای حل مشکلات کشور تلاش کند و معتقد است طی این مسیر بدون ارتباط نزدیک و برخورداری از حمایت مراجع عظام و حوزه‌های علمیه ممکن نیست. تلاش ما این است که این انقلاب به عنوان میراث گرانسنگ امام خمینی(ره) بیش از پیش تعالی یافته و ان‌شاء‌الله به دست صاحب اصلی‌اش امام عصر(عج) برسد.

شناسه خبر: 100486

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده