حضرت آیت الله العظمی سبحانی در دیدار دکتر واعظی:

سوابق درخشان دکتر روحانی و تلاش دولت ایشان برای حل مشکلات بر کسی پوشیده نیست

مرجع عالیقدر جهان تشیع در دیدار رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه سوابق درخشان دکتر روحانی را می شناسند و تلاشهای دکتر روحانی و دولتش برای حل مشکلات بر کسی پوشیده نیست، تصریح کردند که همواره برای توفیق دولت دعا کرده و خواهند کرد.

شناسه خبر: 100485 -

پنجشنبه 9 شهريور 1396 - 15:02

حضرت آیت‌الله العظمی سبحانی در این دیدار که روز پنج‌شنبه در دفتر ایشان برگزار شد، با بیان اینکه بنده از سوابق درخشان آقای دکتر روحانی مطلع هستم و سوابق خدمات ایشان در دولت یازدهم نیز بر همگان مشهود است، گفتند: تلاش‌های دولت برای ارتقاء سطح معیشت مردم بر کسی پوشیده نیست، اما راه حل اساسی این مشکل فقط این است که اشتغال ایجاد شود و اشتغال وقتی رونق می‌گیرد که جلوی واردات بی‌رویه گرفته شود.

مرجع عالیقدر جهان تشیع اظهارداشتند: مسأله دیگر که مانع رونق کسب و کار و تولید در کشور است، وجود سودهای بانکی و دریافت‌های دیرکرد برای این وام‌ها است. باید تلاش کنیم نظام بانکی کشور در راستای کمک بیشتر به تسهیل و رونق کسب و کار اصلاح شود و در این راستا لازم است از نظرات اقتصاددانان و کارشناسان دلسوز بهره گرفته و همه منابع اقتصادی را به خدمت بگیریم.

حضرت آیت الله العظمی سبحانی با ابلاغ سلام خدمت رییس جمهور، تصریح کردند که برای دوام توفیقات دولت دعا خواهند کرد.

دکتر محمود واعظی نیز در این دیدار با تبریک اعیاد قربان و غدیر و ابلاغ سلام رییس جمهور خدمت حضرت آیت الله العظمی سبحانی، گفت: خدمت شما رسیدیم تا در آغاز فعالیت دولت دوازدهم نظرات و رهنمودهای شما را برای برنامه‌ریزی در راستای اداره امور کشور و رسیدگی به مشکلات مردم اخذ کنیم.

رییس دفتر رییس جمهور با بیان اینکه دولت دوازدهم با اتکاء به تجربه 4 سال کشورداری در دوره یازدهم و تشکیل کابینه‌ای هماهنگ‌تر و قوی‌تر، با به خدمت گرفتن همکارانی جدید تلاش بیشتری برای حل مشکلات کشور خواهد داشت، تصریح کرد: دولت برنامه‌های گسترده‌ای برای حل مشکلات اقتصادی، رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی و تعالی و ارتقاء باورها و اعتقادات دینی مردم خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: متأسفانه امروز وضعیتی در منطقه ایجاد شده که به اسم اسلام مسلمان می‌کشند و چهره اسلام واقعی را مخدوش می‌کنند، لذا دولت تلاش خواهد کرد چهره اسلام واقعی را به دنیا معرفی کند.

دکتر واعظی گفت: این عنایت خداوند، هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری و تلاش‌های شبانه‌روزی دولت، نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی کشور است که باعث شده در این منطقه پرآشوب، از امنیتی مطلوب برخوردار باشیم و باید با تلاش برای خدمت به مردم شکر این نعمت بزرگ را بجا بیاوریم.

شناسه خبر: 100485

- دفتر رئیس‌جمهوری

- سفرهای داخلی

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده