پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
جمعه ۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۰
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

دكتر جهانگیری در دیدار معاون نخست‌وزیر جمهوری آذربایجان:

اراده جدی برای توسعه همه جانبه روابط تهران- باكو وجود دارد

معاون اول رئیس جمهور بر لزوم همبستگی هرچه بیشتر میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان تاكید كرد و گفت: امنیت دو كشور به هم گره خورده و باید با كمك یكدیگر در مقابل تروریسم و افراط گرایی كه یكی از تهدیدات فعلی منطقه است، ایستادگی كنیم.

پیام تبریك دكتر جهانگیری به نخست وزیر جدید بلغارستان

معاون اول رییس جمهور در پیامی به « بویكو بوریسف » انتصاب وی به عنوان نخست وزیر بلغارستان را تبریك گفت.

به ریاست معاون اول رییس جمهور؛

جلسه شورای عالی اشتغال تشكیل شد

معاون اول رئیس جمهور با تاكید بر لزوم حمایت از بنگاه های كوچك و متوسط اقتصادی، از بانك مركزی خواست با هماهنگی دستگاه های مرتبط و دبیرخانه شورای عالی اشتغال، برای رفع محدودیتها و تامین تسهیلات بانكی برای این واحدهای اقتصادی كه عملكرد موفقی داشته اند اما اكنون دچار مشكلات مالی شده اند، راهكار و تدابیری بیندیشند.

جلسات شورای عالی اشتغال و ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در هفته جاری به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار خواهدشد.

به ریاست دكتر جهانگیری صورت می گیرد؛

تشكیل جلسات شورای عالی اشتغال و ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

جلسات شورای عالی اشتغال و ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در هفته جاری به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار خواهدشد.

بخشنامه معاون اول رییس جمهور برای صرفه جویی در مصرف گاز

معاون اول رییس جمهور با ابلاغ بخشنامه‌ای، كلیه وزاتخانه‌ها، سازمان‌ها، موسسات و شركت‌های دولتی، نهادهای انقلاب اسلامی و استانداری‌های سراسر كشور را به صرفه‌جویی در مصرف گاز طبیعی مكلف كرد.

دكتر جهانگیری در بازدید از آزادراه تهران – شمال:

دولت برای توسعه زیرساختهای حمل و نقل جاده ای و ریلی كشور عزم جدی دارد

معاون اول رئیس جمهور در جریان بازدید از بخشهایی از قطعه اول آزادراه تهران – شمال گفت: یكی از مهمترین بخشها در پیشرفت كشور توسعه زیرساختهای حمل و نقل است و دولت یازدهم برای توسعه این بخش عزم جدی دارد.

دكتر جهانگیری در هم اندیشی مدیران ارشد دولت:

مشخصه اصلی دولت تدبیر و امید رفع مشكلات و افزایش امید مردم است

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینكه "تدبیر و امید" تنها یك شعار انتخاباتی برای دولت یازدهم نبود، گفت: مشخصه و صبغه اصلی این دولت این است كه در عمل نشان دهد كه قادر است با تدابیر و برنامه های خود مسائل، مشكلات و مخاطرات مردم را كاهش دهد و بر امید مردم به آینده بهتر بیفزاید.

ظهر امروز صورت گرفت؛

تشكیل جلسه شورای اقتصاد به ریاست دكتر جهانگیری

جلسه شورای اقتصاد صبح امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد و وزارت جهاد كشاورزی و بانك مركزی گزارشی از برنامه های عملیاتی خود برای اجرای سیاستهای كلی اقتصاد مقاومتی ارائه كردند.

دكتر جهانگیری در دیدار رییس دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کمونیست چین:

جمهوری اسلامی ایران به دنبال گسترش همه جانبه مناسبات با چین است

معاون اول رییس جمهور روابط ایران و چین را روابطی بسیار مهم، تاریخی و راهبردی توصیف کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران به روابط خود با چین به عنوان روابطی سازنده نگاه می‌کند و به دنبال گسترش مناسبات در زمینه‌های اقصادی، سیاسی و فرهنگی می‌باشد.