پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران
شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰
فارسی | اردو | العربية | English | Français | Deutsch

متن سخنان رییس جمهوری در روز ارتش جمهوری اسلامی ایران

رییس جمهوری در روز ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: امروز نیروهای مسلح ایران مایه آرامش ملت و بالاتر از آن ، مایه آرامش ملت‌های منطقه است.

مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور دکتر روحانی آغاز شد

مراسم گرامیداشت ۲۹ فروردین؛ روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور رییس‌ جمهوری آغاز شد.

با انتشار پیامی عنوان شد؛

قدردانی دفتر رییس جمهوری از مردم استان گیلان

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی با قدردانی از حضور پرشور و استقبال گرم مردم غیور استان گیلان از کاروان دولت تدبیر و امید ، تصریح کرد:در ابتدای سالی که عنوان مدبرانه و امید آفرین«دولت و ملت ، همدلی و همزبانی» از سوی مقام معظم رهبری زینت بخش آن شده است ، این استقبال پرشکوه ، برگ زرین دیگری بر افتخارات دولت افزود.

رییس جمهوری :

مناطق آزاد تجاری باید مرکز مهمی برای صادرات کشور باشند/بندر انزلی می تواند به هاب ترانزیت منطقه تبدیل شود

رییس جمهور با اشاره به جایگاه و نقش مناطق آزاد تجاری در رونق اقتصادی تصریح کرد: مناطق آزاد تجاری باید به مراکز مهم صادرات کشور تبدیل شوند .

بازدید رییس جمهور از طرح توسعه مجتمع بندری کاسپین و طرح تقاطع غیر هم سطح منطقه آزاد انزلی

رییس جمهور صبح امروز پنج شنبه از طرح توسعه مجتمع بندری کاسپین و طرح تقاطع غیر هم سطح منطقه آزاد انزلی بازدید کرد .

رییس جمهوری درجلسه شورای اداری استان گیلان:

سال ۹۴ باید سال تحرک اقتصاد باشد/ سود تسهیلات بانکی باید متعادل شود/ وظیفه دولت ایجاد فضای امن برای فعالیت بخش خصوصی و سرمایه گذاران است

رییس جمهوری در جلسه شورای اداری استان گیلان با تاکید بر اینکه "سال ۹۴ باید سال تحرک اقتصادی در کشور باشد"، گفت:همه باید دست به دست هم کشور را به سمت رونق و پیشرفت ببریم.

رییس جمهوری در جلسه توسعه و سرمایه گذاران استان گیلان:

کار غرور آفرین دیپلماتها در شان ملت ایران است/ رویکرد دولت تثبیت حقوق ملی و زمینه سازی برای پیشرفت سریعتر است /تحول بخش سلامت در شرایط تحریم افتخار ملی است / کارآفرینان بدانند رشد اقتصادی ادامه خواهد یافت /دولت مصمم به برداشتن مقررات زاید از فعالیتهای اقتصادی است /شورای پول و اعتبار تعدیل نرخ سود بانکی را دنبال خواهد کرد

رییس جمهوری در جلسه توسعه و سرمایه گذاران استان گیلان در رشت با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور در سال ۹۳ از دوران رکود خارج شده و امسال ، سال رونق اقتصادی و سال پرخیر و برکتی برای مردم عزیز ایران خواهد بود ، تصریح کرد: کارآفرینان بدانند که رشد اقتصادی در کشور با شتاب ادامه خواهد یافت.