دکتر روحانی در پیامی با قدردانی از تجمع پرشکوه مردم استان خراسان شمالی:

از ابراز محبت و حضور پرشور شما در صحنه انتخابات و تجمع پرشکوه امروز تشکر می کنم/ ابراز امیدواری برای سفر به استان خراسان شمالی در فرصتی نزدیک و تشریح برنامه دولت دوازدهم برای آبادانی این خطه قهرمان پرور

رییس جمهور در پیامی با قدردانی از ابراز محبت و حمایت و حضور پرشور مردم استان خراسان شمالی در صحنه انتخابات و تجمع پرشکوه آنان در روز چهارشنبه، ابراز امیدواری کرد در فرصتی نزدیک با مردم استان دیدار و برنامه های دولت دوازدهم را برای آبادانی آن خطه قهرمان پرور و خدمت به مرزنشینان غیور با آنان در میان بگذارد.

شناسه خبر: 99132 -

پنحشنبه 28 ارديبهشت 1396 - 00:01

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و فداکار خراسان شمالی

با سلامی از صمیم قلب، از ابراز محبت و حمایت و حضور پرشور شما در صحنه انتخابات و تجمع پرشکوه امروز تشکر می کنم. بسیار مشتاق بودم که در جمع صمیمی شما حاضر شوم و عهد همراهی دوباره را با شما تجدید کنم ولی برنامه های قبلی در مشهد مقدس امکان تنظیم زمان و حضور در میان شما را سلب کرد.

امیدوارم در فرصتی نزدیک به آن دیار عزم و همت و تلاش، سفر کنم و برنامه های دولت دوازدهم را برای آبادانی آن خطه قهرمان پرور و خدمت به مرزنشینان غیور آن استان با شما در میان بگذارم. اطمینان می دهم که گام دوم پرشتاب تر از گام نخست خواهد بود و برای سرزمین خراسان عزیز نیز همچون سراسر ایران پرگهر، آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت بیشتری را فراهم خواهد کرد.

دوباره ایران، دوباره اسلام، دوباره اعتدال و دوباره امید.

وعده ما با شما روز جمعه ساعت 8 صبح در کنار صندوق رای.

 

حسن روحانی

شناسه خبر: 99132

- رئیس‌جمهوری

- پيامها و نامه ها

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده