رییس جمهوری پس از عیادت از رهبر معظم انقلاب اعلام کرد:

حال عمومی رهبر انقلاب بسیار خوب است/ همه شکرگزار سلامت معظم له باشند

رییس جمهوری پس از عیادت از رهبر معظم انقلاب گفت: حال عمومی رهبر انقلاب بسیار خوب است و مردم اصلاً نگران نباشند.

شناسه خبر: 80520 -

دوشنبه 17 شهريور 1393 - 13:09

ساعتی پس از عمل جراحی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در بیمارستان محل بستری رهبر انقلاب حاضر شد و از معظم له عیادت کرد.
دکتر روحانی در این دیدار، بهبودی و سلامتی کامل رهبر انقلاب را از خداوند متعال مسألت کرد.
رییس جمهوری پس از عیادت مقام معظم رهبری در گفتگویی، با اظهار خرسندی از وضعیت عمومی رهبر انقلاب و انجام دقیق و مطلوب عمل جراحی و مراقبت های پزشکی پس از عمل تأکید کرد: همه مردم باید برای سلامتی، طول عمر و افزایش توفیقات ایشان در خدمت به ملت ایران و جهان اسلام دعا کنند.
دکتر روحانی حال عمومی رهبر معظم انقلاب را بسیار خوب و همراه با شادابی و نشاط توصیف کرد و گفت: عوارض پس از عمل کاملاً طبیعی است و تیم پزشکی مجرّب، این عمل جراحی را به بهترین و دقیق ترین وجه انجام دادند و در خصوص مراقبت های پس از عمل نیز باید با همین دقت کار را دنبال کنند.
رییس جمهوری دعای ملت ایران برای رهبر انقلاب را دعایی دائمی و مستمر خواند و اظهار داشت: حال عمومی رهبر انقلاب بسیار خوب است، بنابراین مردم اصلاً نباید نگران باشند و در کنار دعا برای سلامتی ایشان، همه باید شکرگزار وجود ذی جود و سلامت رهبر معظم انقلاب باشند. دکتر روحانی به سفر خارجی از قبل برنامه ریزی شده خود در عصر امروز نیز اشاره کرد و گفت: تمایل داشتم که در تهران بمانم اما خود رهبر معظم انقلاب فرمودند که این سفر طبق برنامه انجام شود.

شناسه خبر: 80520

- دیدارهای داخلی

- رئیس‌جمهوری