معاون اول رییس جمهور در بدو ورود به مشهد مقدس خبر داد؛

اختصاص حدود 700 میلیارد تومان به طرح های خراسان رضوی

معاون اول رییس جمهور در جریان سفر استانی رییس جمهور به استان خراسان رضوی، دقایقی پیش وارد مشهد مقدس شد.

شناسه خبر: 80469 -

يکشنبه 16 شهريور 1393 - 15:37

دکتر اسحاق جهانگیری بعدازظهر امروز(یکشنبه) پس از ورود به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، ازسوی استاندار و شماری از مدیران ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.
معاون اول رییس جمهور در بدو ورود به مشهد مقدس در گفتگو با خبرنگاران ضمن ابراز خرسندی از توفیق برای زیارت امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، هدف از سفر خود را شرکت در جلسه استانی هیات دولت عنوان کرد.
دکتر جهانگیری اظهار داشت: این اولین بار است که در سفر استانی رییس جمهور حضور دارم زیرا قرار است جلسه هیات وزیران در مشهد مقدس تشکیل شود از اینرو همه اعضای دولت در این سفر استانی حضور یافته اند.
معاون اول رییس جمهور افزود: در جلسه استانی هیات دولت که قرار است در مشهد مقدس تشکیل شود، علاوه بر مسائل ملی، موضوعات مربوط به استان خراسان رضوی نیز در دستور کار قرار گرفته و دولت به موضوع ساماندهی اطراف حرم رضوی و مسائل بافت فرسوده مشهد نیز رسیدگی خواهد کرد.
معاون اول رییس جمهور همچنین از اختصاص حدود 700 میلیارد تومان برای اجرا و تکمیل طرح‌های مهم استان خراسان رضوی خبر داد و اظهار امیدواری کرد سفر استانی هیات دولت به این استان گامی در جهت رفع مشکلات مردم خراسان رضوی باشد.

شناسه خبر: 80469

- سفرهای کاروان تدبیر و امید

- معاون اول

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده