آخرین جلسه هیأت دولت در سال 1392 صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست دکتر روحانی رییس جمهوری برگزار گردید و اعضای دولت به بحث و بررسی پیرامون مسایل و مباحث روز کشور پرداختند.|>"> آخرین جلسه هیأت دولت در سال 1392 صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست دکتر روحانی رییس جمهوری برگزار گردید و اعضای دولت به بحث و بررسی پیرامون مسایل و مباحث روز کشور پرداختند.|>" /> آخرین جلسه هیأت دولت در سال 1392 صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست دکتر روحانی رییس جمهوری برگزار گردید و اعضای دولت به بحث و بررسی پیرامون مسایل و مباحث روز کشور پرداختند.|>" />

در آخرین جلسه هیات دولت در سال 92 صورت گرفت:

اختصاص مبلغ 7 هزار و 500 میلیارد ریال برای کاهش سهم هزینه‌های مستقیم مردم در سلامت

آخرین جلسه هیأت دولت در سال 1392 صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست دکتر روحانی رییس جمهوری برگزار گردید و اعضای دولت به بحث و بررسی پیرامون مسایل و مباحث روز کشور پرداختند.

شناسه خبر: 76128 -

چهارشنبه 28 اسفند 1392 - 16:06

در این جلسه، تعدادی از پیشنهادهای دستگاه‌های اجرایی پس از بحث و تبادل نظر از سوی اعضای دولت به تصویب رسید.
هیات وزیران، ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1393 کل کشور را به تصویب رساندند.همچنین میزان سود بازرگانی کالاها و جداول پیوست آیین‌نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات توسط هیات وزیران تعیین شد.
نحو پرداخت و تسویه مطالبات پیمانکاران دستگاه‌های دولتی و صندوق‌های بازنشستگی از جمله وزارت راه و شهرسازی و وزارت نیرو از دیگر مصوبات هیات وزیران بود.
در این جلسه همچنین، هیات وزیران برخی از آیین‌نامه‌های اجرایی قانون بودجه سال 1393 کل کشور را پس از بحث و بررسی تصویب کرد. در این آیین‌نامه‌ها نحوه واگذاری واحدهای خدماتی، رفاهی، فرهنگی، هنری و ورزشی دستگاه‌های دولتی به اشخاص صلاحیت‌دار در بخش‌های خصوصی و تعاونی و شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و نحوه حمایت از پروژه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای اشتغال‌زای بخش‌های خصوصی و تعاونی که در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات فعالیت می‌کنند و نیز چگونگی معافیت کارگاه‌های کشاورزی از پرداخت حق بیمه سهم کارفرما پیش‌بینی شده است.
همچنین در جلسه امروز هیأت دولت، مبلغ هفت هزار و پانصد میلیارد ریال از محل اعتبار لازم برای کاهش سهم هزینه‌های مستقیم مردم درهزینه‌های سلامت و کمک به تأمین هزینه‌های درمان بیماران خاص و صعب‌العلاج در اختیار سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها قرار گرفت.

شناسه خبر: 76128

- جلسات

- رئیس‌جمهوری

گالری مرتبط

فیلم مرتبط

اخبار برگزیده