تشکیل جلسه شورای عالی اداری به ریاست دکتر جهانگیری

جلسه شورای عالی اداری شامگاه چهارشنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

شناسه خبر: 75713 -

چهارشنبه 14 اسفند 1392 - 21:20

دکتر اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به سیاست‌های ابلاغی کلی نظام اداری از سوی مقام معظم رهبری گفت: ایشان در نخستین جلسه دیدار اعضای هیأت دولت یازدهم، این موضوع را پیگیری کردند که امیدواریم نقشه راه اصلاح نظام اداری با پیگیری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و همکاری دستگاه‌های اجرایی، هرچه زودتر عملیاتی شود.
دکتر جهانگیری با بیان اینکه تصمیمات شورای عالی اداری تصمیماتی مهم و اثرگذار در کشور است، بر لزوم انجام بررسی‌های دقیق کارشناسی پیش از ارائه پیشنهادات در جلسات شورا تأکید کرد.
معاون اول رییس جمهور همچنین از زحمات و تلاش‌های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور در جهت تدوین راهبرد و نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور قدردانی کرد.
در این جلسه نقشه راه اصلاح نظام اداری مبتنی بر سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب و برنامه عملیاتی سال 1393 مورد بررسی قرار گرفت و پس از ارائه دیدگاه‌ها و نظرات مختلف و اعمال برخی اصلاحات به تصویب اعضای شورا رسید.
در این نشست همچنین با درخواست وزیر راه وشهرسازی مقرر شد پژوهشکده حمل و نقل کشور که به دانشگاه علم و صنعت واگذار شده بود مجدداً زیر نظر وزارتخانه راه و شهرسازی قرار گیرد.

شناسه خبر: 75713

- جلسات

- معاون اول

اخبار مرتبط

فیلم مرتبط



اخبار برگزیده