رییس جمهوری در جمع مردم پر شور جاسک:

دولت معتقد است همه مردم ایران باید زندگی بهتری داشته باشند

رییس‌جمهوری در ادامه سخنان خود در جمع مردم جاسک ایجاد امنیت غذایی برای مردم را یکی دیگر از برنامه‌های دولت برشمرد و تصریح کرد: ما می‌خواهیم، نیازمندی‌های بهداشتی درمانی و غذایی مردم مورد رسیدگی قرار گرفته و مردم نسبت به تأمین کالاهای اساسی و مواد غذایی هیچ گونه دغدغه خاطری نداشته باشند.

شناسه خبر: 75537 -

چهارشنبه 7 اسفند 1392 - 11:50

دکتر روحانی با اشاره به اینکه در راستای امنیت غذایی مردم، دولت علاوه بر اعطای یارانه نقدی، یارانه کالایی نیز برای مردم در نظر گرفته است، گفت: ان‌شاء‌الله در سال آینده با یک برنامه منظم‌تر در زمینه امنیت غذایی مردم اقدام خواهیم کرد.
رییس‌جمهوری با اشاره به اینکه بخشی از یارانه صرف تولید، حمل و نقل و تأمین موارد مورد نیاز مردم خواهد شد، گفت: قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده با شیب مناسبی تعیین خواهد شد و دولت دقت دارد تا در سال آینده هم تورم را کنترل کرده و هم زمینه‌های رشد اقتصادی و برطرف شدن معضل بیکاری را به انجام برساند.
دکتر روحانی در بخش پایانی سخنان خود با تأکید بر ضرورت وحدت میان همه مردم گفت: همه ملت عزیز ایران می‌دانند که این کشور تحت لوای لا اله الا الله و محمد رسول الله است و در این کشور همه ایرانیان با عقاید و آراء مختلف دارای حقوق شهروندی خود هستند.
رییس‌جمهوری با بیان اینکه هیچ تفاوتی میان شیعه و سنی وجود ندارد، گفت: ما همه تابع قرآن و پیرو راه و سیره پیامبر اسلام(ص) و با یکدیگر برادر هستیم و معنایی ندارد که بخواهیم بین شیعه و سنی تفاوت قائل شویم بلکه همه باید در کنار هم باشیم.
دکتر روحانی با بیان اینکه نباید میان مسلمانان تفرقه‌ای وجود داشته باشد، گفت: در دیدار خود با علمای بزرگ شیعه و اهل سنت استان هرمزگان یگانگی، وحدت و برادری مشاهده شد و این برای ما و ملت ایران دلگرم‌کننده است.
رییس‌جمهوری با بیان اینکه، اگر کشور توسعه پیدا کند همه از آثار آن بهره‌مند خواهند شد گفت: دولت معتقد است همه مردم ایران باید زندگی بهتری داشته باشند.

شناسه خبر: 75537

- سفرهای کاروان تدبیر و امید

- سخنراني ها

- رئیس‌جمهوری

اخبار برگزیده