رییس جمهوری در اجتماع پرشور مردم بندرعباس:

استان هرمزگان یکی از قطب‌های بسیار مهم فولاد کشور خواهد شد

رییس‌جمهوری با بیان اینکه یکی از هدف‌های دولت تدبیر و امید شکوفایی سواحل و جزایر جنوب در منطقه خلیج فارس و دریای عمان است، گفت: در جنوب کشور دو هزار کیلومتر ساحل در خلیج فارس و دریای عمان داریم که آبادی آنها نیازمند برنامه‌ریزی است که در این سفر تصمیمات مهمی در این راستا گرفته خواهد شد.

شناسه خبر: 75466 -

سه شنبه 6 اسفند 1392 - 12:57

دکتر روحانی تصریح کرد: در جریان این سفر برای توسعه صنعت و بنادر استان هرمزگان از جمله فولاد و کشتی‌سازی تصمیم‌گیری‌هایی خواهد شد و استان هرمزگان در آینده نزدیک یکی از قطب‌های بسیار مهم فولاد کشور خواهد بود.
رییس‌جمهوری با بیان اینکه دولت همه تسهیلات لازم برای فعال شدن بخش‌های مردمی و کارآفرینان را انجام خواهد داد، گفت: صنعت کشتی‌سازی، صنعت بسیار مهمی است که در راستای توسعه آن قدم‌های مهمی از سوی دولت برداشته شد و در کنار آن این استان در زمینه شیلات و صید آبزیان نیز استعدادهای زیادی دارد که می‌تواند موجب ایجاد اشتغال فراوان برای مردم استان باشد.
دکتر روحانی همچنین با اشاره به دیگر مشکلاتی که از سوی مردم و مسئولان استان مطرح شده است، گفت: دولت برای رفع این مشکلات قدم‌هایی برداشته و مردم باید بدانند این دولت هر قولی که به مردم می‌دهد در همین دوره به آن عمل خواهد کرد.

شناسه خبر: 75466

- سفرهای کاروان تدبیر و امید

- سخنراني ها

- رئیس‌جمهوری

اخبار برگزیده