معاون اول رییس‌جمهوری در برنامه تلویزیونی گفتگوی ویژه خبری(2):

اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی موجب حرکت کشور در مسیر توسعه و پیشرفت خواهد شد

معاون اول رییس جمهوری با اشاره به توجه دولت به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی گفت: با اجرای این سیاست‌ها، اقتصاد کشور با یک برنامه‌ریزی بلندمدت می‌تواند بدون تأثیرپذیری از بحران‌های بین‌المللی، در مسیر توسعه و پیشرفت حرکت کند و کشور را در مقابل آسیب‌های بین‌المللی مقاوم کند.

شناسه خبر: 75340 -

دوشنبه 5 اسفند 1392 - 00:20

دکتر اسحاق جهانگیری در ادامه سخنان خود در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما رشد و توسعه کشور را نیازمند استمرار اجرای سیاست‌های دقیق علمی دانست و افزود: متأسفانه گاهی سیاست‌های شتابزده و غیرعلمی همراه با تغییرات مداوم، مانع از تحقق اهداف مورد نظر شده است.
وی افزود: سیاست‌های علمی باید به نحوی باشد که با تغییر دولت‌ها، روند برنامه‌ریزی شده و اجرایی پیشرفت و تعالی کشور ادامه پیدا کند و مسیر تعیین شده تا رسیدن به اهداف مورد نظر با جدیت توسط دولت‌ها ادامه یابد.
معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، حاوی نکاتی است که به صورت جدی به آن پرداخته شده تصریح کرد: در مقطع فعلی یک جنگ تمام‌عیار علیه اقتصاد کشور شکل گرفته و تحریم‌ها و این جنگ تمام ‌عیار، کانون‌ها و مراکزی که بیشترین نقش را در توسعه کشور دارند همچون نفت، بیمه و بانکداری هدف گرفته است.
ادامه دارد......

شناسه خبر: 75340

- مصاحبه ها

- معاون اول

فیلم مرتبطاخبار برگزیده