فردا شب انجام خواهد شد؛

حضور دکتر جهانگیری در برنامه تلویزیونی گفتگوی ویژه خبری

معاون اول رییس جمهور شامگاه فردا (یکشنبه) با حضور در برنامه زنده تلویزیونی گفتگوی ویژه خبری که پس از خبر ساعت 22:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود، حضور خواهد یافت.

شناسه خبر: 75313 -

شنبه 3 اسفند 1392 - 13:00

دکتر اسحاق جهانگیری قرار است در این گفتگوی تلویزیونی، برنامه‌های اقتصادی دولت به ویژه نحوه اجرایی کردن سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و اجرای گام دوم طرح هدفمندسازی یارانه‌ها را مطرح کند.
معاون اول رییس جمهور همچنین در هفته جاری در سه جلسه مربوط به مسائل و مشکلات استان تهران، ایمنی زیستی و موضوع بحران آب شرکت خواهد کرد.
دکتر جهانگیری صبح دوشنبه با حضور در استانداری تهران، در نشست شورای اداری استان که با هدف بررسی مشکلات عمومی تهران همچون ترافیک، آلودگی هوا و حمل و نقل عمومی برگزار می‌شود، حضور خواهد یافت.
شرکت در جلسه شورای عالی آب و بحث و بررسی پیرامون مشکلات و بحران این مایع حیاتی و همچنین حضور در نشست شورای ملی ایمنی زیستی از دیگر برنامه‌های روز دوشنبه دکتر‌ جهانگیری است.
گفتنی است وزیر بازرگانی جمهوری خلق چین نیز عصر امروز (شنبه)‌ ملاقاتی با معاون اول رییس جمهور کشورمان خواهد داشت تا در خصوص روابط دو جانبه و توسعه همکاری‌های تهران – پکن با دکتر جهانگیری گفتگو کند.

شناسه خبر: 75313

- مصاحبه ها

- معاون اول

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده