رییس‌ جمهوری در دیدار با خانواده دو تن از شهیدان انقلاب اسلامی:

پیروزی انقلاب اسلامی ثمره مقاومت و آمادگی مردم برای فداکاری و ایثار بود

رییس‌جمهوری در سی و پنجمین سالروز انقلاب اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) در فضایی صمیمی با دو تن از خانواده شهدای انقلاب اسلامی دیدار کرد.

شناسه خبر: 74884 -

سه شنبه 22 بهمن 1392 - 19:07

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی با حضور در منازل شهیدان مصطفی مشعوف‌فر و اکبر مشهدی با خانواده این شهدای والامقام دوران انقلاب اسلامی دیدار و از ایثارگری آنان تجلیل کرد.
رییس‌جمهوری در این دیدارها با بیان اینکه خانواده شهدایی که در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی عزیزان خود را نثار کشور کرده‌اند، حق بزرگی به گردن ملت ایران دارند، گفت: فرزندان شما در راه انقلاب و اجرای دستور امام فداکاری کرده و در این مسیر به مفهوم والای شهادت نائل شدند و امیدواریم خداوند سایه خانواده‌های والاقدر شهدا را برای ملت ایران مستدام دارد.
دکتر روحانی با اشاره به اینکه به ثمر نشستن انقلاب و پیروزی آن کار بزرگی بود که نتیجه ایثار و فداکاری آحاد ملت ایران است، خاطر نشان کرد: در آن دوران مقاومت و آمادگی مردم برای فداکاری و ایثار باعث عقب‌نشینی، رژیم استبدادی طاغوت در برابر خاص ملت ایران شد و مردم بعد از قرن‌ها که ستم و استبداد در این کشور حاکم بود و رأی و آزادی آنان ارزشی نداشت، توانستند انقلاب اسلامی را به ثمر برسانند.
رییس‌جمهوری اظهار کرد: این دولت متعلق به مردم است و ما افتخار می‌کنیم که برای آنان خدمت می‌کنیم و مطمئناً در این مسیر دعا و حمایت‌های خانواده‌های معظم شهدا برای ما ارزشمند است.
شهید مصطفی مشعوف‌فر در بیست و یکم بهمن ماه سال 57 در سن 17 سالگی و شهید اکبر مشهدی در 24 بهمن سال 57 در سن 18 سالگی در مبارزات ملت ایران با رژیم ستم‌شاهی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

شناسه خبر: 74884

- دیدارهای داخلی

- رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده