رییس جمهوری:

این دولت برای تحقق اهداف تا پای جان مقاومت خواهد کرد

رئیس جمهوری در سخنرانی مراسم باشکوه راهپیمایی بیست و دو بهمن گفت: مردم ما در چارچوب تدابیر مقام معظم رهبری حماسه عظیم و بزرگی را آفریدند و پیام‌های مهمی به دنیا دادند.

شناسه خبر: 74856 -

سه شنبه 22 بهمن 1392 - 11:56

حجت الاسلام والمسلمن دکتر حسن روحانی گفت: پیام اصلی مردم در انتخابات 24 خرداد این بود که اولاً به دنیا اعلام کنند مردم به نظامشان، نظام جمهوری اسلامی ایران پایبندند و هرگونه اصلاح و تغییری را در مدیریت بخواهند، در چارچوب مردمسالاری دینی آن را خواهند خواست و در نهایت برای مردم تحقق اهداف نظام اسلامی اهمیت دارد.
رییس جمهوری افزود: پیام دیگری که مردم در 24 خرداد دادند این بود که خواستند به دنیا بگویند از دولتی حمایت می‌کنیم که در مسیر عقلانیت و تدبیر و با مشی اعتدالی امیدها را زنده کند، راه پیشرفت و توسعه کشور را از طریق اتکا به مردم خود، امکانات داخلی، قابلیت‌های داخلی و با تعامل زنده و سازنده با جهان راه را ادامه خواهند داد.
دکتر روحانی خاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید که برخواسته از اراده مردم است بر همین اساس شکل گرفته است و یک بار دیگر این دولت با مردم عزیز پیمان می‌بندد که بر اهداف و آرمان‌های انقلاب، منویات مقام معظم رهبری، خواست ملت بزرگ، عزت و سربلندی کشور پافشاری خواهد کرد و این دولت برای تحقق این اهداف تا پای جان مقاومت و ایستادگی خواهد نمود.

شناسه خبر: 74856

- دیدارهای داخلی

- رئیس‌جمهوری

اخبار برگزیده