رئیس جمهوری:

بین دولت، مجلس، قوه قضائیه و سایر نهادها روابط صمیمانه‌ای وجود دارد

رئیس جمهوری در گفت و گوی تلویزیونی با مردم ایران گفت: ملت بزرگ ما در سیاست خارجی یک گام بلند به جلو برداشته و شاهد آثار آن در روابط خارجی، در مسایل اقتصادی و فرهنگی و ارتباط ملت‌ها در منطقه خواهیم بود.

شناسه خبر: 74668 -

پنحشنبه 17 بهمن 1392 - 00:05

رئیس جمهوری در پاسخ به سوالی درباره تعامل قوا در کشور گفت: بدون تعامل قوا و بی آنکه همفکری و همکاری بین قوا باشد، در خصوص منافعی که مربوط به ملت است یا نمی‌توانیم به جلو حرکت کنیم یا حرکت ما بسیار کند خواهد بود.
رئیس جمهوری افزود: مردم ما آن روزی خوشحالند که ببینند بین دولت، مجلس، قوه قضائیه و همه اینها با نیروهای مسلح و سایر سازمان‌ها و نهادها روابط بسیار صمیمانه‌ وجود دارد و همه آن اهدافی که مربوط به اهداف ملی است و مردم می‌خواهند، گام به گام پیش می‌رود.
رئیس جمهوری با ارزشمند خواندن جلسات مشترک دولت و مجلس گفت: اصل خود این جلسات مشترک بسیار برای ما ارزشمند است و این جلسات در آینده بیشتر خواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در پاسخ به سوالی درباره نخستین سفر استانی‌اش به خوزستان گفت: ابتدا باید یک بار دیگر از مردم خونگرم، مقاوم و عزیز خوزستان، تشکر و سپاسگزاری کنم. مردم خوزستان در دفاع هشت ساله در خط مقدم بودند و حق بزرگی برای استقلال این کشور، عظمت و ایستادگی ملت و پیروزی در جنگ تحمیلی دارند و من احترام خاصی برای همه مردم ایران و به ویژه برای مردم خوزستان قائل هستم.

شناسه خبر: 74668

- مصاحبه ها

- رئیس‌جمهوری

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده