تشکر دکتر روحانی از مردم به خاطر تحمل سختی‌های بارش سنگین برف

رییس جمهوری در گفتگوی تلویزیونی امشب خود با مردم، با بیان اینکه در آغاز می‌خواهم از مردم استان‌های شمالی و همچنین گیلان، مازندران، کردستان و برخی از استان‌های دیگر که به خاطر نزول رحمت الهی، مشکلاتی هم در کنار این رحمت برای آنان ایجاد شد، قدردانی کنم، گفت: در زمانی کوتاه، این همه ریزش برف و نعمت الهی برای مردم این دو استان و برخی استان‌های شمال غرب کشور مشکلاتی ایجاد کرد.

شناسه خبر: 74667 -

چهارشنبه 16 بهمن 1392 - 23:56

دکتر روحانی افزود: روزهای اولیه این بارش سنگین، باعث شد برق قطع شود. وقتی برق قطع شود، نانوایی‌ها هم نمی توانند فعالیت کنند و مشکلات زیادی برای مردم ایجاد می‌شود.
رییس جمهوری با اشاره به اینکه مردم عزیز ما اول خودشان یکدیگر را یاری کردند، اظهار داشت: همه به صحنه آمدند، بعد هم همه مقامات اجرایی و نیروهای مسلح، ستاد بحران، بسیج، سپاه، ارتش و همه مردم به صحنه آمدند و الحمدلله مشکلات اصلی تقریباً رفع شده است. گر چه هنوز مشکلات برای روستاها باقی مانده است.
دکتر روحانی تصریح کرد: از صبر و تحمل مردم و اینکه توانستند در این اوضاع سخت که خیلی از مشکلات مضاعف می‌شود، سختی‌ها را تحمل کنند، تشکر می‌کنم. همچنین از دستگاه‌های اجرایی و ستاد بحران می‌خواهم به فعالیتشان ادامه بدهند و آماده باشند برای شرایطی که احیاناً برای استان‌های دیگر پیش خواهد آمد.
رییس جمهوری تأکید کرد: همه استان‌های همجوار کمک کردند. امیدواریم مشکلات مردم رفع شود و تشکر می‌کنم از وزرایی که به این مناطق رفتند و وزرایی که در تهران فعالند. امیدواریم مردم عزیز ما در این اوضاع حساس در زمینه مصرف برق و گاز مقداری صرفه‌جویی کنند تا برای هموطنان ما مشکلات به وجود نیاید.

شناسه خبر: 74667

- مصاحبه ها

- رئیس‌جمهوری

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده