دکتر جهانگیری درآیین افتتاح 3300 پروژه روستایی در سطح کشور:

دولت تدبیر و امید، برنامه‌ریزی لازم برای توسعه کشور را انجام خواهد داد

معاون اول رییس جمهوربا تأکید براینکه روستاهای کشور نیازمند توسعه و پیشرفت هستند، از دستگاه‌های اجرایی کشور و مرکز توسعه روستایی به خاطر طرح‌های ارائه شده قدردانی کرد و گفت: شرایط روستاها باید به گونه‌ای باشد که روستاییان احساس رفاه و آرامش کنند و از درآمد کافی برخوردار باشند.

شناسه خبر: 74539 -

دوشنبه 14 بهمن 1392 - 11:21

دکتر اسحاق جهانگیری در جریان سفر به استان سیستان و بلوچستان در آیین افتتاح 3300 طرح عمرانی، زیربنایی، تولیدی و اشتغالزا در سراسر کشور، با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: استان سیستان و بلوچستان سرشار از منابع و استعدادهای خدادادی است اما متاسفانه درکنار این همه ظرفیت، محرومیت زیادی به چشم می‌خورد. دولت تدبیر و امید، تلاش خواهد کرد با برنامه‌ریزی لازم، مشکلات مردم را رفع کرده و مسیر توسعه استان سیستان و بلوچستان و کشور را هموار سازد.
معاون اول رییس جمهور وجود دریای مکران در استان سیستان و بلوچستان را یک ظرفیت فوق‌العاده برای توسعه استان برشمرد و اظهار امیدواری کرد این سفر بتواند نقطه عطفی در طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای استان باشد.
گفتنی است در این مراسم معاون اول رییس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس با سه استان لرستان، مرکزی و کرمان ارتباط برقرار کرد و استانداران این استان‌ها طرح‌های خود در قالب 3300 پروژه عمرانی، زیربنایی، تولیدی و اشتغالزا را معرفی کردند.
دکتر جهانگیری نیز با تبریک ایام پیروزی انقلاب اسلامی ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران اجرای این پروژه‌ها، برلزوم تلاش مدیران استانی در جهت توسعه استان‌های کشور تأکید کرد.

شناسه خبر: 74539

- سفرهای داخلی

- معاون اول

فیلم مرتبطاخبار برگزیده