معاون اول رئیس جمهور در دیداربا حضرت آیت الله جوادی آملی:

دولت تصمیم دارد بیش از پیش نیازمندان و قشر کم درآمد جامعه را مورد حمایت قرار دهد

معاون اول رئیس جمهور با ابلاغ سلام دکتر روحانی به حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی، گزارشی از شرایط اقتصادی کشور و برنامه‌ریزی‌های دولت برای عبور از این شرایط دشوار را تشریح کرد.

شناسه خبر: 74438 -

پنحشنبه 10 بهمن 1392 - 14:12

دکتر اسحاق جهانگیری ظهر امروز (پنجشنبه) در دیداربا آیت الله العظمی جوادی آملی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران و برنامه‌های دولت دکتر روحانی برای حل عزتمندانه این مشکلات و تحریم‌ها اظهار داشت: دولت تدابیری اندیشیده تا این بحران را حل کند و خوشبختانه تاکنون توفیقاتی نیز حاصل شده است.
معاون اول رئیس جمهور همچنین در خصوص برنامه‌ریزی‌ها و سیاستگذاری‌های دولت برای کنترل نقدینگی و مهار تورم، گزارشی ارائه کرد و از دغدغه دولت برای حل مسائلی همچون مشکلات زیست محیطی، بحران آب و خدمات درمانی و بهداشتی مردم خبر داد.
دکترجهانگیری در خصوص قانون هدفمندسازی یارانه‌ها نیز به برنامه‌ریزی و تصمیمات دولت برای اجرای هر چه بهتر مرحله دوم این قانون اشاره و خاطرنشان کرد: دولت بنا دارد در مرحله دوم، نیازمندان را بیش از پیش مورد توجه قرار دهد و خدمات بیشتری را برای قشر ضعیف و کم درآمد جامعه ارائه دهد.
حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی نیز در این دیدار با ابلاغ سلام به دکتر روحانی اظهار امیدواری کردند دولت تدبیر و امید در کارها و اقدامات خود بیش از پیش به دستاوردها و موفقیت‌های بزرگ نائل شود.
ایشان همچنین مردم ایران را مردمی خوب خواندند و ایستادگی و اتکاء به توانمندی‌های داخلی را گامی مهم در پیشرفت و موفقیت کشور عنوان کردند.
حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی با تأکید بر اینکه همه مشکلات کشور تنها به دلیل تحریم‌ها نیست، اضافه کردند: برخی مشکلات و محدودیت‌ها ناشی از سوء‌مدیریت‌ها در گذشته است.
ایشان همچنین با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم که توصیه دارد روی پای خود بایستیم، گفتند: مردم ایران، مردمی باهوش و توانمند هستند و در دوران جنگ تحمیلی توانایی‌های فنی خود را به نمایش گذاشته‌اند.
حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی همچنین سخن برخی مقامات خارجی را که می‌گویند گزینه نظامی روی میز است، بیهوده دانستند.


شناسه خبر: 74438

- سفرهای داخلی

- معاون اول

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده