دکتر جهانگیری در دیدار با آیت الله العظمی وحید خراسانی:

با اجرای برنامه‌های دولت، بازار و جامعه به سوی آرامش به پیش می‌رود

معاون اول رییس جمهور در دیدار با حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی ضمن ارایه گزارشی از اقدامات دولت تدبیر و امید در راستای حل مشکلات کشور در خصوص مسائل گوناگون داخلی و بین‌المللی با ایشان گفتگو کرد.

شناسه خبر: 74434 -

پنحشنبه 10 بهمن 1392 - 13:34

دکتر اسحاق جهانگیری در ادامه برنامه‌های سفر به شهر مقدس قم با همراهی دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی و حجت الاسلام انصاری معاون پارلمانی رییس جمهور در بیت حضرت آیت الله العظمی خراسانی حضور یافت و با این مرجع عالیقدر دیدار کرد.
معاون اول رییس جمهور در این دیدار به تشریح شرایط اقتصادی و بین‌المللی کشور و برنامه‌های دولت تدبیر و امید برای طرح هدفمندی یارانه‌ها و مسکن مهر پرداخت و اظهار داشت: امروز با اجرای برنامه‌های دولت، بازار و جامعه بسوی آرامش به پیش می‌رود.
حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی نیز دراین دیدار با بیان اینکه با توکل به خدای بزرگ و به شرط اینکه حرف و عمل همه ما یکی باشد مشکلات حل خواهد شد، فرمودند: شرط پذیرش مسئولیت در نظام اسلامی اولاً حفیظ و امین بودن نسبت به کار و مسئولیت و ثانیاً داشتن علم به تمام زوایای کار و مسئولیتی که هر فرد بعهده می‌گیرد بوده و چنانچه این دو شرط در پذیرش مسئولیت‌ها حاکم بود با مشکلات فعلی مواجه نبودیم.
ایشان تصریح کردند: دولت ابتدا باید دفع فساد کرده و سپس به اصلاح امور برسد.
حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی با یادآوری شیوه حکومت حضرت امیرالمومنین، دولتمردان را به رعایت تقوا، سخت‌کوشی و رسیدگی به امور مردم نصیحت کردند.
ایشان با اشاره به دستور اسلام مبنی بر سخن گفتن لیّن با دشمنان افزودند: در عین حال باید با استحکام درونی و روحیه قوی جامعه اسلامی را به پیش ببریم.

شناسه خبر: 74434

- سفرهای داخلی

- معاون اول

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده