در پیامی از سوی دفتر رییس جمهور صورت گرفت:

قدردانی از همه اقشار استان خوزستان در اولین سفر کاروان تدبیر و امید

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی از استقبال، حضور و میهمان‌نوازی مردم خونگرم، ولایتمدار و شهیدپرور استان خوزستان در جریان اولین سفر کاروان تدبیر و امید به این استان تقدیر و تجلیل کرد.

شناسه خبر: 73977 -

شنبه 28 دی 1392 - 18:06

متن این پیام به شرح زیر است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
خوزستان نماد مقاومت این سرزمین و ملت است، ملتی که نشان داده است در برهه‌های حساس با همنشینی اقوام مختلف با آرمان‌های نظام و انقلاب پایبند بوده و با اتحاد و یکپارچگی خود حماسه‌ها آفریده است.
ریاست جمهور تشکر صمیمانه و عمیق خود را از همه قشرها و صنوف مردم مقاوم و بزرگوار اهواز و دیگر شهرهای استان خوزستان، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز، علمای جلیل‌القدر و روحانیت معزز، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، نخبگان و فرهیختگان پرتلاش، خوش ذوق و فهیم، استادان و دانشجویان پرشور و خوش فکر، عشایر مؤمن و دلاور استان، نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی سلحشور و نیروهای شجاع سپاه و بسیج مستقر در خوزستان، استاندار و مسئولان محلی، مطبوعات و خبرگزاری‌ها، صدا و سیما، رسانه‌های محلی و دیگر قشرها و گروه‌های مردم اعلام می‌کند. بی‌شک اولین سفر کاروان تدبیر و امید به استان خوزستان، نوید بخش فصلی پویا و ماندگار در تاریخ پرافتخار این ملی‌ترین استان ایران است.
دولت مصمم به توسعه خوزستان است و به فضل الهی، در پرتو گنجینه‌ استعداد بی‌پایان اقشار مردم و در سایه همت و تلاش مسئولان برای اجرای برنامه‌های مصوب سفر، آینده درخشان‌تری را برای مردم متدین و قدرشناس خوزستان رقم خواهد زد و با تمام توان خواهد کوشید مشکلات و معضلات آنان را برطرف کند.
دفتر رییس‌جمهور

شناسه خبر: 73977

- پيامها و نامه ها

- رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده