به نمایندگی از دکتر روحانی صورت گرفت:

شرکت حسام الدین آشنا و حسین فریدون در مراسم تشییع پیکر درگذشتگان حادثه سریال معراجی‌ها

حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی رییس جمهور و حسین فریدون دستیار ارشد رییس جمهور صبح امروز (جمعه) به نمایندگی از دکتر روحانی در مراسم تشییع پیکر درگذشتگان حادثه سریال «معراجی‌ها» شرکت کردند.

شناسه خبر: 73776 -

جمعه 20 دی 1392 - 12:21

حسام‌الدین آشنا در این مراسم در سخنانی گفت: این مراسم نشان می‌دهد که در باغ شهادت هنوز بازِ باز است. خوش آمد عرض می‌کنم به پیکر شهیدان ما، به راویان فتح، به کسانی که کربلای 5 را برای ما به تصویر کشیدند. از سوی کسی که رمز عملیات کربلای 5 را اعلام کرد. خدمت شما خانواده‌های شهیدان و همه اهل هنر کشور تسلیت عرض می‌کنم.
مشاور فرهنگی رییس جمهور ادامه داد: از نگاه فردی همه این عزیزان به سوی آشیانه ابدی پر کشیدند و نشان دادند که اگر در راه شهدا قدم برداریم می‌توانیم با آنها محشور شویم.
آشنا با اشاره به سخنان رییس جمهور در دیدار جمعی از هنرمندان تأکید کرد: چه زود سخنان رئیس جمهور تفسیر شد. ایشان فرمودند، هنر همان ارزش و نیکی است، هنرمندان ما همه اهل ارزشند و امروز هنر ایثار و شهادت و پیوستن به خداوند در مقابل شما حاضر است. این هنرمندان واقعی به شهیدانی که در راه آنها تلاش کردند، پیوستند.
مشاور فرهنگی رییس جمهور گفت: از نظر ملی، دولت خود را موظف می‌داند از هنر انقلاب، ایثار و شهادت با تمام وجود حمایت کند. از نظر حرفه‌ای همه ما موظف هستیم استانداردهای امنیتی را در فعالیت‌های حرفه‌ای و در حوزه دفاع مقدس بالاتر ببریم. باید راهیان نور امن‌تر باشد، سینمای دفاع مقدس امن‌تر باشد و باید همه بدانند بالاترین استانداردهای حرفه‌ای در آثار دفاع مقدس رعایت می‌شود.

شناسه خبر: 73776

- دیدارهای داخلی

- دفتر رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

فیلم مرتبطاخبار برگزیده