در جلسه هیأت دولت به ریاست رییس جمهور تصویب شد:

تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای جبران خسارات زلزله بستک

جلسه هیأت دولت عصر امروز (یکشنبه) به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، برگزار شد و اعضای دولت مهم‌ترین مسائل روز کشور را مورد بحث و تبادل‌نظر قرار دادند.

شناسه خبر: 73705 -

يکشنبه 15 دی 1392 - 21:00

در ابتدای این جلسه، سازمان حفاظت محیط زیست گزارشی درباره سیاست‌های مصرف بهینه برای اجرای برنامه مدیریت سبز شامل مدیریت مصرف انرژی، آب، مواد اولیه و تجهیزات شامل کاغذ و کاهش مواد زاید جامد و بازیافت آنها به دولت ارایه داد.
هیأت وزیران بر همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و سازمان صدا و سیما، تبادل بهترین عملکرد و تجربیات در این باره و آموزش نیروی انسانی در دستیابی به اهداف مدیریت سبز تأکید کرد.
در ادامه هیأت دولت ضمن ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان زلزله بستک، با اختصاص مبلغ سیصد و سی و هفت میلیارد و پانصد میلیون ریال تسهیلات بانکی به آسیب‌دیدگان و مبلغ 66 میلیارد ریال اعتبار هزینه‌‌ای برای جبران خسارات ناشی از زلزله و همچنین مبلغ 20 میلیارد ریال برای آواربرداری و ارایه خدمات پشتیبانی، فنی و هزینه صدور پروانه واحدهای ساختمانی و نیز مبلغ یکصد میلیارد و صد و سی میلیون ریال برای بازسازی تأسیسات زیربنایی و جبران خسارت به آسیب‌دیدگان موافقت کرد.

شناسه خبر: 73705

- جلسات

- رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده