در جلسه امروز هیات دولت مصوب شد

تشکیل کارگروه تصمیم گیری درباره نحوه اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها

هیات وزیران عصر امروز (یکشنبه) به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی تشکیل جلسه داد و مصوب کرد کارگروهی برای تصمیم گیری درباره نحوه اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها تشکیل شود.

شناسه خبر: 71262 -

يکشنبه 24 شهريور 1392 - 21:15

در ابتدای این جلسه معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور گزارشی از نحوه اجرای هدفمندسازی یارانه ها به هیات وزیران ارائه نمود و مقرر گردید کارگروهی به ریاست معاون اول رییس جمهور و وزیران ذیربط نسبت به بررسی و آسیب شناسی اجرای مرحله اول هدفمندی یارانه ها، طراحی و پیش بینی ساز و کارهای اجرای مرحله دوم و تصمیم گیری و نظارت درباره حسن اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها اقدام نماید.
در ادامه تعدادی از پیشنهادهای دستگاه های اجرایی مطرح و به تصویب رسید.
بررسی و تصویب برخی از آیین نامه های اجرایی قانون بودجه سال جاری در خصوص استفاده از مشارکت خیرین مدرسه ساز در تکمیل پروژه های نیمه تمام دولتی و کمک های دولت برای احداث، تکمیل و تجهیز شبکه های آبیاری و زهکشی از جمله این مصوبات است.
در پایان جلسه، سرپرست وزارت آموزش و پرورش نیز گزارشی از آمادگی آن وزارتخانه در آستانه بازگشایی مدارس، شروع سال تحصیلی جدید، چاپ و توزیع کتابهای درسی دانش آموزان و اختصاص سرانه واحدهای آموزشی ارائه نمود.

شناسه خبر: 71262

- جلسات

- رئیس‌جمهوری

اخبار مرتبط

گالری مرتبطفیلم مرتبطاخبار برگزیده